Dekoracja stołu z dodatkami z kolekcji ślubnej Special Day.
search
 • Dekoracja stołu z dodatkami z kolekcji ślubnej Special Day.
 • Personalizowany upominek dla gości w postaci baniek mydlanych.

BAŃKI mydlane personalizowane Special Day 10szt

29,98 zł
Brutto

Bańki z kolekcji Special Day to świetny podarunek dla gości weselnych. Sprawdzi się zwłaszcza dla najmłodszych, którzy będą nim zachwyceni. Będzie pasować do romantycznej aury uroczystości i sprawi wiele radości, a w końcu na weselu trzeba celebrować każdy moment z uśmiechem na twarzy.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bańki z kolekcji Special Day to świetny podarunek dla gości weselnych. Sprawdzi się zwłaszcza dla najmłodszych, którzy będą nim zachwyceni. Będzie pasować do romantycznej aury uroczystości i sprawi wiele radości, a w końcu na weselu trzeba celebrować każdy moment z uśmiechem na twarzy.

Opis:
 • Bańki z kolekcji Special Day są nietuzinkowym prezentem. Płyn umieszczony jest w wąskiej tubie z tworzywa, co ułatwia tworzenie dużych baniek. Elementem dekoracyjnym jest też zakończenie plastikowego patyczka serduszkiem. W górnej części patyczka jest spirala, która ułatwia spienienie płynu.
 • Aby nadać bańkom weselny design, dołączamy do nich etykietę z personalizacją. Na niej znajdą się Wasze imiona zapisane białą czcionką i przedzielone łącznikiem love. To świetnie koresponduje z serduszkiem zwieńczającym bańki. Na końcu znajdzie się jeszcze napis: Dziękujemy zapisany niezwykle zamaszyście, właściwie niemający początku ani końca. Rozpoczyna się i kończy długą linią i symbolizuje Waszą nieskończoną wdzięczność. Bańki możecie położyć przy każdym nakryciu. Na pewno goście będą zaskoczeni takim niezwykłym podarunkiem.
Zastosowanie:
 • Bańki z kolekcji Special Day będą doskonałym pomysłem na prezent ślubny dla dzieci. Dzięki temu będą miały sporo dodatkowej zabawy na weselu. Jeśli zatrudniacie animatora zabaw, to na pewno wykorzysta je podczas zabawy z dziećmi. Oczywiście możecie podarować je również dorosłym. Dzięki temu odnajdą w sobie dziecięcą radość.
 • Taki podarunek może znaleźć się na stole tuż obok wizytówek z tej samej linii produktowej czy też menu. Niemniej jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by bańki zostały wręczone przez świadków czy wyznaczone osoby już pod koniec ceremonii ślubu. W ten sposób goście, zamiast rzucać w Parę Młodą ryżem, monetami czy konfetti, wykorzystają bańki. Będą je wydmuchiwać, gdy będziecie wychodzić z kościoła. W ten sposób powstaną też bajeczne zdjęcia o baśniowym charakterze. Bańki symbolizować będą tę jedyną w swoim rodzaju magiczną chwilę, gdy po raz pierwszy wychodzicie jako mąż i żona. Banki z pewnością fotograf wykorzysta także w czasie ślubnej sesji.
Wymiary:
 • wysokość: 10,5cm, szerokość: 0,5cm

WAŻNE:
 • w zestawie otrzymujesz bańki oraz samoprzylepne etykiety
 • produkt personalizowany: na etykiecie umieścimy Wasze imiona
 • wysyłka tylko po wpłacie na konto
 • Cena dotyczy 10 sztuk

Zobacz także