Worek na podziękowanie dla świadka. Worek jest lniany, posiada sznurek.
search
  • Worek na podziękowanie dla świadka. Worek jest lniany, posiada sznurek.

WOREK na alkohol na podziękowanie dla świadka

19,98 zł
Brutto
Worek na alkohol personalizowany podziękowanie dla świadka to eleganckie i nietuzinkowe opakowanie. Jest ono także doskonałą pamiątką i sprawdzi się nie tylko do przechowywania trunków.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Worek na alkohol personalizowany podziękowanie dla świadka to eleganckie i nietuzinkowe opakowanie. Jest ono także doskonałą pamiątką i sprawdzi się nie tylko do przechowywania trunków.

Opis:
  • Worek na alkohol personalizowany podziękowanie dla świadka wykonany jest z lnu. Wpisuje się zatem doskonale w ekologiczną stylistykę wesela. Widnieje na nim napis z personalizacją i grafika. Nadrukujemy wszystkie elementy trwałą metodą. Na górze będzie widniało imię Waszego świadka, a dalej napis: „Najlepszy świadek na świecie!” Poniżej znajdzie się grafika dwóch splecionych rąk i bicepsów. Przywodzi to na myśl siłowanie na rękę, ale również tradycyjny męski uścisk dłoni. Oczywiście może to symbolizować męską siłę, solidarność i wspólne stawianie czoła wszystkim problemom. W końcu świadek nie raz musi pokonać wiele małych kryzysów pana młodego.
  • Poniżej grafiki jest miejsce na personalizację. Tu znajdą się imiona nowożeńców, a także data ślubu. Worek zakończony jest sznurkiem, dzięki któremu łatwo można zawiązać go na szyjce butelki. Jest utrzymany w beżowym kolorze, natomiast napisy i grafika w czerni.
Zastosowanie:
  • Worek na alkohol personalizowany podziękowanie dla świadka świetnie sprawdzi się na wino, ale również wódkę czy też whiskey. Doskonale pasować będzie do alkoholu zakończonego klasycznym korkiem. Bardzo dobrze sprawdzi się jako element podziękowania na weselu w stylu boho . Skomponuje się z dodatkami w kolorystyce beżowo-czarnej czy też biało-czarnej.
  • Do worka, który dedykowany jest na alkohol można włożyć także inne podarunki. Sprawdzi się na zestaw SPA ze świecą albo kawę w ziarnach i czekoladki personalizowane. Można włożyć do niego nawet kilka piw, jeśli to właśnie jest ulubiony alkohol świadka. Worek na alkohol personalizowany podziękowanie dla świadka będzie doskonałą pamiątką. Świadek może przechowywać w nim później także gadżety z weselnej imprezy, czy zdjęcia wykonane w tym dniu. Worek płócienny może sprawdzić się także jako potpourri. Wystarczy włożyć do niego perfumowane płatki kwiatów i zostawić lekki otwór u góry worka, by zapach mógł roznosić się po całym pomieszczeniu.
Wymiary:
  • 15 × 38 cm

Zobacz także