Plakat ze złotym sercem i podziękowaniami ślubnymi dla rodziców, w białej ramce
search
  • Plakat ze złotym sercem i podziękowaniami ślubnymi dla rodziców, w białej ramce

SERCE Złote Podziękowanie Dla Rodziców Polne Wrzosy

59,98 zł
Brutto
Dekoracyjna ramka z sercem w środku, które przepełnione jest podziękowaniami dla rodziców. Wspaniała propozycja na pamiątkowy prezent dla mamy i taty, który wręczycie podczas podziękwań weselnych.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla mamy
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Dekoracyjna ramka z sercem w środku, które przepełnione jest podziękowaniami dla rodziców. Wspaniała propozycja na pamiątkowy prezent dla mamy i taty, który wręczycie podczas podziękowań weselnych.

Opis:
  • Biała ramka z nóżką z tyłu, do postawienia na półce. Wnętrze ramki wypełnia dekoracja w postaci plakatu, na którym głównym elementem jest złote serce z napisami wewnątrz. Słowa w środku serca wyrażają to, za co nowożeńcy pragną podziękować swoim rodzicom. Określenia idealnie wyrażają to, za co tak bardzo para młoda jest wdzięczna z czasu, gdy jeszcze byli dziećmi. Moment ślubu to emocjonująca chwila nie tylko dla świeżo upieczonych małżonków, ale też i najbliższych, dlatego specjalne podziękowanie należą się właśnie im.  Zwyczajowo podczas zabawy weselnej jest moment, w którym wręcza się prezent, a złote serce ze słowami wdzięczności wobec rodziców będzie idealnym sposobem na wyrażenie tego, jak ważną rolę odgrywają rodzice.
  • Serce dodatkowo okala wianuszek z gęsto plecionych polnych wrzosów. Dekoracje graficzne dopełnia także personalizowany, bezpośredni zwrot:
Kochani Rodzice/Kochana Mamo/Kochany Tato
Dziękujemy Ci/Wam za:
Imiona Pary Młodej
Data ślubu
  • Plakat ze złotym sercem z pewnością wzruszy rodziców, a skryta w nim treść będzie codziennie dodawała otuchy.
Zastosowanie:
  • Plakat w ramce to praktyczny podarunek dla rodziców, który możecie wręczyć jako podziękowanie ślubne. Obdarowani mama oraz tata z przyjemnością wyeksponują pamiątkę w widocznym miejscu, aby codziennie widok serca napawał ich optymizmem.
  • Dekoracja dopełniająca serce jest motywem przewodnim kolekcji Polne Wrzosy. Jeśli szukacie prezentów, papeterii ślubnej i innych dodatków, które będą się harmonijnie i graficznie uzupełniały, to wybór komponentów z jednej kolekcji jest doskonałym pomysłem. Z motywem polnych wrzosów możecie również wręczyć podziękowania dla świadków oraz podziękowania dla gości weselnych.
  • Aranżacja dekoracji na stołach weselnych możecie udekorować w stylu wianków z polnych wrzosów, które nadadzą lekkości i naturalności przestrzeni na sali weselnej.
Wymiary:
  • Plakat ma format A4.

Zobacz także