Ozdobne pudełko na ciasto z rączką. Na powierzchni znajdują się błękitne kwiaty i dedykacja.
search
  • Ozdobne pudełko na ciasto z rączką. Na powierzchni znajdują się błękitne kwiaty i dedykacja.

PUDEŁKA na Ciasto Uniwersalne Urocze Błękitne 10SZT

25,98 zł
Brutto
Poczęstunek dla gości weselnych to niemalże tradycja. Pożegnajcie werselników elegancko i ze smakiem. Piękne pudełeczka na ciasto, z rączką, zdobieniami i napisem, który będzie wyrazem podziękowań to wyśmienite opakowanie na przepyszne wypieki weselne.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Poczęstunek dla gości weselnych to niemalże tradycja. Pożegnajcie weselników elegancko i ze smakiem. Piękne pudełeczka na ciasto, z rączką, zdobieniami i napisem, który będzie wyrazem podziękowań to wyśmienite opakowanie na przepyszne wypieki weselne.


Opis:
  • Eleganckie pudełka na ciasto, idealne na wypieki z wesela i inne słodkości. Oryginalny kształt pudełek nadaje im bardzo uroczystego wyglądu, który dodatkowo wzbogacają dekoracje na jego powierzchni.
  • Opakowania są wykonane z wysokiej jakości papieru, który jest dopuszczony do kontaktu z żywnością. Jedno opakowanie zawiera 10 sztuk pudełek. Należy je samodzielnie złożyć, jednakże nie wymaga to użycia kleju. W bardzo łatwy sposób można im nadać docelowy kształt.
  • Na każdej ze ścianek prostokątnej bryły widnieje napis w błękitnym kolorze: Słodkie podziękowanie. Ponadto na wierzchu pudełka znajduje się rozbudowana dedykacja dla gości:

Drodzy Goście!
Za przybycie Wam serdecznie dziękujemy,
W tym dniu wyjątkowym pyszności darujemy.
Wspominajcie ten dzień miło
I cieszcie się słodką chwilą!

  • Pozdrowienia dla gości wzbogacają ozdobne kwiaty i gałązki, które tworzą bardzo bujne i świeże bukiety. Kolorystyka kwiatów znakomicie uzupełnia się z napisami, tworząc tym samym pastelową kombinację dekoracji, która wpasuje się w aranżację weselną z niebieskimi akcentami.
Zastosowanie:
  • Pudełka na ciasta dla gości to nieodzowny element dobrej organizacji ślubnej. Niczego nie może zabraknąć, nawet na poprawinach. Miłym podarunkiem dla gości są słodkości dla gości, najczęściej tort weselny i inne wypieki. Fikuśne pudełka z rączką idealnie zabezpieczą ciasto podczas podróży po weselu.
  • W ofercie posiadamy bliźniaczy wzór pudełek, w wersji z różowymi kwiatami. Dzięki dostępności dwóch kolorów możecie obdarowywać gości wypiekami, które będą pakowane w pudełka z różowym, bądź błękitnym zdobieniem.
Wymiary:
  •  14 cm x 19 cm x 9 cm,
  • wysokość całkowita wraz z rączkami: 15 cm.

Ważne:

  • cena dotyczy 10 sztuk pudełek, które tworzą 1 komplet.

Zobacz także