Buteleczka szklana na nalewkę weselną. Podarunek dla gości.
search
  • Buteleczka szklana na nalewkę weselną. Podarunek dla gości.

BUTELECZKA na alkohol dla gości Młoda Para Z NADRUKIEM

7,48 zł
Brutto
Buteleczka z nadrukiem, który tworzą eleganckie zdobienia w postaci kwiatów i inicjałów możecie jako Młoda Para napełnić domowej roboty trunkiem i wręczyć gościom w ramach prezencików na pożegnanie, gdy wesele będzie dobiegać końca.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Buteleczka z nadrukiem, który tworzą eleganckie zdobienia w postaci kwiatów i inicjałów możecie jako Młoda Para napełnić domowej roboty trunkiem i wręczyć gościom w ramach prezencików na pożegnanie, gdy wesele będzie dobiegać końca.

Opis:
  • Szklana buteleczka o pojemności 100 ml, ze złotą nakrętką. Buteleczka ma klasyczny kształt z płaskim ściankami przednią i tylną. Ma delikatną smukłą szyjkę i oryginalne zdobienie na froncie, które nadaje naczyniu odświętnego charakteru.
  • Buteleczka z etykietą to produkt, którego nie znajdziecie nigdzie indziej. Widnieje na niej nadruk, wykonany cienką kreską, w czarnym kolorze. Jest to motyw kwiatów, które są charakterystyczne dla kolekcji Młoda Para. Personalizacja obejmuje inicjały nowożeńców, które umieścimy na samym środku. Kwiaty będą okalać litery, wyrastając z dwóch przeciwległych rogów frontowej ścianki na szkle.
Zastosowanie:
  • Podziękowania dla gości, które mają wyrazić radość nowożeńców za to, że zaproszeni goście byli świadkami wyjątkowego dnia, jakim jest ślub to już tradycja. Prezenciki dla gości nie mogą być też przypadkowe. Należy zwrócić uwagę na to, dla kogo szykowany jest prezencik. Inny otrzymają dzieci, a inni dorośli.
  • Szklaną buteleczkę na alkohol oczywiście należy wręczać tylko pełnoletnim weselnikom, ale pomysłów na to, czym zapełnić to oryginalne naczynie może być mnóstwo. Sprawdzonym eliksirem weselnym jest własnoręcznie przygotowana nalewka! Będzie to smak i aromat, który przywoła w każdym gościu miłe wspomnienia z zabawy weselnej i huczne toasty wznoszone za zdrowie Młodej Pary.
  • Jeśli więc zdecydujecie się pożegnać pełnoletnich weselników buteleczkami z alkoholem, na których znajdą się pośród dekoracji z kolekcji Młoda Para inicjały nowożeńców, to koniecznie pomyślcie również o tych młodszych weselnikach! Dzieci uradują się z ciasteczek z wróżbą z Waszymi inicjałami. Radość wywołają również bańki mydlane. Prezenciki będą miały spójną kolorystykę kolekcji Młoda Para, w której dominuje biel oraz czerń. Taka elegancja i spójność idą w parze z niezachwianą harmonią. Jeśli stawiacie na prostotę i przejrzystość, to kolekcja Młoda Para będzie doskonałym wyborem.
Wymiary:
  • 12,7 x 6,5 cm; głębokość: 2,5 cm,
  • pojemność: 100 ml.
Ważne:
  • minimalna możliwa do zamówienia liczba buteleczek to 12 sztuk.

Zobacz także