Dekoracja sali weselnej KAKEMONO Kolekcja Obrączki
search
 • Dekoracja sali weselnej KAKEMONO Kolekcja Obrączki

ŚCIANKA za Młodą Parą Dekoracja sali Kolekcja Obrączki

98,99 zł
Brutto
Dekoracja sali weselnej możecie wzbogacić o personalizowane akcenty. Tło do zawieszenia za miejscami nowożeńców znakomicie wyróżni ich na tle innych stołów. Symboliczne dwie obrączki nadają romantycznego, a zarazem weselnego klimatu dekoracji.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Dekoracja sali weselnej możecie wzbogacić o personalizowane akcenty. Tło do zawieszenia za miejscami nowożeńców znakomicie wyróżni ich na tle innych stołów. Symboliczne dwie obrączki nadają romantycznego, a zarazem weselnego klimatu dekoracji.

Opis:
 • Arkusz jest z solidnego materiału. Jest to ekskluzywna folia matowa, o dużej odporności na uszkodzenia. Na górnej oraz dolnej krawędzi znajdują się listewki, które nadają kształtność dekoracji, a także ją równoważą i unieruchamiają. Na górnej listwie należy zamontować materiał, linkę lub tasiemkę, aby zawiesić tło na ścianie.
 • Na białym tle dekoracji widnieje piękna grafika z romantycznym napisem oraz personalizacja. Dekoracyjny moty tworzą dwa krążki, które mają symbolizować biżuterię ślubną. Jedna z obrączek wyróżnia się dużym kamieniem. Poniżej kompozycji z obrączkami znajdują się imiona nowożeńców oraz napis:
Długo i szczęśliwie zaczyna się właśnie tu
 • Dekoracja wypełnia górną część długiego na 160 cm pasa, dzięki czemu dekorację można dostosować wygodnie tak, aby była widoczna z daleka, a jednocześnie, aby para młoda była na pierwszym planie.
Zastosowanie:
 • Tło dekoracyjne, które kształtem przypomina kakemono to wygodne rozwiązanie na wprowadzenie własnych akcentów dekoracyjnych do sali weselnej lub  przed wejściem.
 • Podłużny arkusz o sporej powierzchni może mieć wiele zastosowań. Przede wszystkim jest to wspaniały pomysł na wyeksponowanie miejsca, w którym zasiądą państwo młodzi. Na tle kakemono ich imiona nad głowami będą wspaniałym oznacznikiem stołu prezydialnego.
 • Kakemono można nie tylko powiesić na ścianie, ale również na wysokim stelażu. Dzięki temu stanie się to samodzielna dekoracja, którą można postawić przy wejściu na salę. Tło na samodzielnym stojaku może posłużyć również jako dodatek przy robieniu pamiątkowych zdjęć. Fotki z zabawy weselnej na tle imiona nowożeńców i obrączek ślubnych wyjdą doskonale!
 • Ponadto dekoracja ma klasyczną kolorystykę, czyli biel z akcentem złotego koloru oraz dwie obrączki. Takie tło doskonale będzie współgrało z białymi obrusami i zastawą oraz dodatkami w kolorze złota. Dzięki skrupulatnie dobranej aranżacji możecie stworzyć klimat na sali weselnej, o którym zawsze marzyliście.
Wymiary:
 • ok. 60 cm x 150 cm.

Zobacz także