KOSMETYCZKA z Ukrytym Pytaniem do Świadkowej MEGA HIT!
search
 • KOSMETYCZKA z Ukrytym Pytaniem do Świadkowej MEGA HIT!
 • Saszetka z ekologicznego materiału z pytaniem do świadkowej
 • Kosmetyczka z pytaniem do świadkowej, które skrywa się wewnątrz.
 • Kosmetyczka z ekologicznego materiału ze złotym zamkiem i różowym napisem na zewnątrz i ukrytym pytaniem do świadkowej w środku.

KOSMETYCZKA z Ukrytym Pytaniem do Świadkowej MEGA HIT!

29,98 zł
Brutto
Kosmetyczka idealna do przechowywania najważniejszych dla kobiety kosmetyków, ale również, aby zadać w wyjątkowy sposób to ważne pytanie: Czy zostaniesz moją świadkową?
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Kosmetyczka idealna do przechowywania najważniejszych dla kobiety kosmetyków, ale również, aby zadać w wyjątkowy sposób to ważne pytanie: Czy zostaniesz moją świadkową?

Opis:
 • Kosmetyczka uszyta jest z delikatnego, ekologicznego materiału. Saszetka wykonana jest z materiałów w 100% organicznych. Ma fikuśny kształt i kompaktowy rozmiar, dzięki czemu zmieści się do każdej kobiecej torebki!
 • Na górze znajduje się zapięcie w postaci zamka błyskawicznego w złotym kolorze. Kosmetyczka jest w delikatnie różowym kolorze.
 • Na zewnątrz widnieje napis, który jest swego rodzaju zaproszeniem do dobrej zabawy:
SZYKUJ SIĘ NA IMPREZĘ!
 • Po otwarciu saszetki tuż pod zamkiem znajduje się napis niespodzianka, który uzupełnia się z tym z zewnątrz:
CZY ZOSTANIESZ MOJĄ ŚWIADKOWĄ?
 • Prezencik w postaci pomadki w ulubionym odcieniu wybranki na świadkową, jeśli zapakujesz w kosmetyczkę z ukrytym pytaniem i zaproszeniem na imprezę, będzie niezwykłą dla niej niespodzianką.
Zastosowanie:
 • Kosmetyczka z ukrytym pytaniem do świadkowej to nasza propozycja na to, aby zadać to wyjątkowe pytanie w wyjątkowym stylu! Świadkowa będzie naprawdę zaskoczona formą pytania.
 • Wspólne wyjście na imprezę to idealna okazja na to, aby podarować przyjaciółce kosmetyczkę z imprezowym napisem. Wspólne szykowanie się na wyjście do klubu będzie dla każdej z Was wyjątkowym przeżyciem. Tego wieczoru będziecie wznosić toasty za przyszłą pannę młodą i jej świadkową.
 • Kosmetyczka z pytaniem o świadkowanie to także dobry pomysł na prezent urodzinowy. Wyposaż modną saszetkę w ulubioną pomadkę, lusterko, błyszczyk czy cienie i podaruj zestaw w prezencie urodzinowym. Wybranka na świadkową nie będzie się spodziewała takiego zwrotu akcji! To będzie dla niej prawdziwa niespodzianka, która zostanie w pamięci przeżyciem na całe życie i początkiem przygody związanej z przygotowaniami do Twojego ślubu.
 • Saszetka z niespodzianką w środku będzie także wspaniałą pamiątką. Oczywiście sprawdzi się nie raz jako miejsce na kosmetyki. Dzięki niej wszystkie będą zawsze w jednym miejscu, bez zagrożenia, że gdzieś się zapodzieją w odmętach torebki świadkowej.
 • Jej wielkość sprawia, że zmieści się również do mniejszych torebek, które zazwyczaj zabiera się, wychodząc na spotkanie, czy na imprezę.
Wymiary:
 • 15 cm x 11 cm.

Ślub to niezapomniane wydarzenie w życiu każdej osoby. Jest to dzień pełen emocji, wzruszeń i radości, który zostanie w pamięci już na zawsze. To właśnie wtedy, po długich przygotowaniach, dwie osoby stają się jednością i oficjalnie zaczynają swoją wspólną przygodę. Znakomitą okazją do świętowania wielkiej miłości i wspólnych marzeń, a także do zgromadzenia rodziny i przyjaciół, jest wyczekiwane i pieczołowicie organizowane wesele. Warto zadbać o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik – ten dzień powinien być jak najpiękniejszy i pozostawić po sobie niezapomniane wspomnienia. W dniu ślubu warto mieć obok siebie osoby, którym się ufa i na których można polegać. Nie ulega wątpliwości, że idealną kandydatką na świadkową jest najlepsza przyjaciółka Panny Młodej. Bliska koleżanka będzie opoką i wsparciem w tak ważnym dniu. Co więcej, będzie również znakomitą powierniczką i niezastąpioną doradczynią. Nawet po wielu latach kobiety będą wspólnie wspominać to piękne wydarzenie. Pozostaje jednak pytanie… w jaki sposób poprosić swoją przyjaciółkę o świadkowanie?

Kosmetyczka z pytaniem do świadkowej

Kosmetyczka z pytaniem do świadkowej to znakomity pomysł na wyjątkowy i niecodzienny prezent dla przyszłej świadkowej. Każda kobieta doskonale wie, czym jest kosmetyczka – bez niej przechowywanie potrzebnych kosmetyków w jednym miejscu byłoby niemożliwe. Dostępna w naszym sklepie saszetka jest wręcz idealna – jej kompaktowy rozmiar sprawia, że z powodzeniem zmieści się w każdej kobiecej torebce. To jednak nie wszystko – kosmetyczka dodatkowo skrywa w sobie wyjątkowe pytanie do przyjaciółki, mianowicie: Czy zostaniesz moją świadkową? Taka niecodzienna prośba o świadkowanie z pewnością zaskoczy i ucieszy bliską koleżankę Panny Młodej. Saszetka wykonana została z delikatnego i ekologicznego materiału. Jej fikuśny kształt z imprezowym napisem zachwyci każdą fankę szalonej zabawy.

Saszetka z kosmetykami dla świadkowej

Ekologiczna kosmetyczka dla świadkowej na prezent jest upominkiem, który bez dwóch zdań wzruszy obdarowaną osobę. Co więcej, tego typu niespodzianka zostanie zapamiętana na długo i pozytywnie zapisze się w pamięci. Ciekawym pomysłem jest podarowanie swojej przyjaciółce kosmetyczki uzupełnionej o jej ulubioną szminkę lub pomadkę – wyjątkowe pytanie wymaga równie wyjątkowej oprawy. Świadkowa to niezwykle ważna osoba, która odgrywa szczególną rolę podczas uroczystości ślubnej, dlatego też koniecznie powinno się docenić jej udział w całym przedsięwzięciu.

Zobacz także