Pudełko personalizowane na obrączki. Piękny dodatek na ślub.
search
  • Pudełko personalizowane na obrączki. Piękny dodatek na ślub.

PUDEŁKO na obrączki drewniane Sensual

39,98 zł
Brutto

Skrzyneczka na obrączki to kwintesencja stylu i klasy. Niewątpliwie pięknie się prezentuje i idealnie podkreśli ten ważny moment, jakim jest podanie obrączek. Ma on szczególne znaczenie, wszak przypieczętuje zawarcie małżeństwa. Odtąd zamiast mówić "ja" oboje będziecie mówić "My", wszak staliście się przysłowiową jednością.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
kolor pudełka: naturalne drewno
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Skrzyneczka na obrączki to kwintesencja stylu i klasy. Niewątpliwie pięknie się prezentuje i idealnie podkreśli ten ważny moment, jakim jest podanie obrączek. Ma on szczególne znaczenie, wszak przypieczętuje zawarcie małżeństwa. Odtąd, zamiast mówić "ja" oboje będziecie mówić "My", wszak staliście się przysłowiową jednością.

Opis:

  • Skrzyneczka na obrączki prezentuje się niezwykle. Wykonana jest z drewna, prezentuje się dzięki temu efektownie. Jest ona tak unikalna jak Wasza miłość. Oczywiście warto także zwrócić uwagę na symbolikę drzewa, które oznacza miłość, trwałość i mocne więzi rodzinne, które od teraz zostały potwierdzone oficjalnie poprzez akt zawarcia małżeństwa.
  • Gdy otworzycie skrzyneczkę, Waszym oczom ukażą się subtelne poduszeczki, w których umieścicie obrączki. Znajduje się tam także etykieta z motywem maków. Jest ona sensualna, ale też ma romantyczny charakter. Do tego wykonamy dla Was personalizację. Umieścimy na etykiecie Wasze imiona oraz datę ślubu. Dzięki temu taki dodatek stanie się dla Was jeszcze bardziej wyjątkowy. Zwróćcie też uwagę na dekor w formie herbu, gdzie umieścimy z kolei Wasze inicjały. Podkreśli on jeszcze bardziej ważność związku i jego szczególny charakter.

Zastosowanie:

  • Skrzyneczka na obrączki jest stylowa, ale też bardzo praktyczna. Jeszcze będąc w domu fotograf może wykonać jej zdjęcia, które posłużą do reportażu ślubnego. Następnie można ją zamknąć. W ten sposób nie trzeba obawiać się, iż wasze obrączki zgubią się. W trakcie zawierania małżeństwa świadek w uroczysty sposób może je podać, a ta chwila także zostanie uwieczniona na zdjęciach. A po ślubie skrzyneczka będzie stanowiła dla Was pamiątkę tego jakże ważnego dnia. Potem możecie trzymać w niej inne pamiątki choćby zdjęcia i podczas każdej rocznicy ślubu wspólnie je przeglądać. Na pewno pojawi się niejedna łza wzruszenia. Oczywiście taka skrzyneczka powinna znaleźć się w widocznym miejscu w Waszym domu, by za każdym razem, gdy na nią spojrzycie, przypominała Wam o ważności uczucia i jego sile. Choć pewnie pojawią się trudniejsze dni, to Wasza miłość jest jak drzewo, czyli jest trwała i starając się, pokonacie je wszystkie.
Wymiary:
  • 16 × 13 cm,
  • głębokość: 2,5 cm.

Pudełko drewniane na obrączki ślubne Sensual doda elegancji i szyku ceremonii ślubnej

Ślub już niedługo. Macie zaplanowane już prawie wszystko. Wciąż jednak nie wiecie, jak podać obrączki, aby ten moment był uroczysty i elegancki, a jednocześnie niebanalny. Możecie użyć specjalnej tacy, ale zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie eleganckie pudełko na obrączki ślubne.

Dlaczego pudełko drewniane na obrączki ślubne Sensual to rozwiązanie doskonałe?

Podanie obrączek przyszłym małżonkom to ważny moment, ponieważ obrączki symbolizują miłość i jedność. Dlatego musicie się dobrze zastanowić, jak sprawić, aby ten moment był idealny. Do wyboru macie kilka wariantów, np. specjalną tacę lub poduszkę. Jednak ciekawszym i elegantszym rozwiązaniem będzie pudełko drewniane na obrączki ślubne Sensual. Starannie wykonane, szykowne pudełko nie tylko znakomicie wygląda, ale jest też bardzo praktyczne. Przede wszystkim unikacie sytuacji, że obrączki się zgubią, ponieważ można je bezpiecznie zamknąć i uroczyście otworzyć dopiero w momencie zaślubin. Pudełko będzie się doskonale prezentowało na zdjęciach czy filmie. Dzięki swojej eleganckiej prostocie pasuje do każdego stylu wesela.

Białe drewniane pudełko na obrączki ślubne czy o naturalnej barwie?

Już wiecie, że podczas ceremonii ślubnej użyjecie pudełka. Teraz musicie wybrać, czy ma to być białe drewniane pudełko na obrączki ślubne czy też zechcecie pudełko w naturalnym kolorze drewna. Oba są wykonane z drewna. Szerokość pudełka wynosi 13 cm, długość 16 cm, a głębokość 2,5 cm. Ważna jest też symbolika. Drzewo to symbol, który łączy, w tym przypadku was jako małżonków. Jest też alegorią stałości i miłości. Po otwarciu pudełka zobaczycie dwie urocze poduszeczki, na których położycie obrączki. Na wewnętrznej stronie wieka znajduje się piękna etykieta, ozdobiona motywem maków. Na niej zostaną wypisane wasze imiona oraz data ślubu. Czy zauważyliście ciekawą dekorację w postaci tarczy herbowej? Na tarczy znajdą się inicjały Waszych imion. Dzięki tym wysmakowanym elementom szkatułka na ślubne obrączki tworzy niezwykle romantyczną, a jednocześnie sensualną całość. Wasi goście będą zdumieni, a jednocześnie zachwyceni i wzruszeni tą piękną chwilą przekazania obrączek w pudełku.

Szkatułka na ślubne obrączki przydatna także po ślubie

Przed ślubem możecie poprosić fotografa o zrobienie zdjęć szkatułce, w której znajdują się obrączki. To będzie doskonały element ślubnego reportażu. Gdy już to eleganckie pudełko na obrączki ślubne spełni swoje główne zadanie, zastanawiacie się pewnie, co z nim zrobić. Taca czy poduszka, których też można użyć do podania obrączek, nie nadają się już właściwie do niczego. Tymczasem szkatułka na ślubne obrączki może mieć drugie życie. Pudełko doskonale nadaje się do przechowywania różnych drobiazgów, a takich w domu nigdy nie brakuje. Jest eleganckie, więc może służyć jako piękna ozdoba mieszkania. Ale najlepiej użyć go do trzymania ślubnych wspomnień, czyli drobiazgów i zdjęć z uroczystości zaślubin. Gdy po latach zechcecie powspominać te piękne chwile, wystarczy, że sięgniecie po pudełko na obrączki. Przypomni Wam ono o Waszej miłości i wszystkich pięknych chwilach, które razem przeżyliście.

Zobacz także