BAŃKI mydlane z personalizacją Sensual
search
 • BAŃKI mydlane z personalizacją Sensual

BAŃKI mydlane z personalizacją Sensual 10szt

29,98 zł
Brutto

Bańki mydlane w ozdobnej fiolce z personalizowaną etykietą mogą być podarowane dzieciom jako upominki weselne bądź też rozdane wszystkim gościom, aby puszczali je w chwili robienia zdjęć. W każdym z tych przypadków będą miłą i radosną atrakcją dla gości weselnych.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bańki mydlane w ozdobnej fiolce z personalizowaną etykietą mogą być podarowane dzieciom jako upominki weselne bądź też rozdane wszystkim gościom, aby puszczali je w chwili robienia zdjęć. W każdym z tych przypadków będą miłą i radosną atrakcją dla gości weselnych.

Opis:
 • Ozdobna fiolka z bańkami, z patyczkiem, którego końcówka ma kształt serduszka. Fiolka z bańkami w ofercie dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych — białym bądź jasnoróżowym. W zależności od preferencji możecie wybrać, ten, który bardziej przypadnie do gustu weselnikom.
 • Na powierzchni buteleczki znajduje się ozdobna etykietka z subtelnym zdobieniem, które jest charakterystyczne dla kolekcji Sensual oraz personalizacją. Na powierzchni tło stanowią delikatne kontury kwiatów, a najwyraźniejszym akcentem, który od razu spostrzegą weselnicy, jest koło wypełnione jasnobrązowym kolorem. Wnętrze jego z kolei ozdobią pierwsze litery imion nowożeńców. Poniżej tego akcentu na ozdobnej banderolce, która okala fiolkę z płynem, będzie personalizacja, na którą składają się data ślubu oraz pełne imiona młodej pary.
Zastosowanie:
 • Puszczanie baniek to bardzo przyjemna atrakcja, która młodszym weselnikom sprawi wiele radości, a dorosłym przypomni beztroskie czasy dzieciństwa. Wspólne puszczanie baniek będzie dla weselników integrującą chwilą i radosną zabawą. Będzie to również fany gadżet do zdjęć, podczas wspólnej sesji.
 • Para młoda w tle baniek mydlanych będzie wyglądała przepięknie, niczym w bajkowej scenerii. Bańki sprawdzą się na uroczystości letnią porą, gdy pogoda na zewnątrz, nie będzie w żadnej sposób zakłócała i utrudniała ich puszczanie. Dorośli oczywiście sięgną po fiolki z płynem do baniek mydlanych w chwili, gdy będzie taka potrzeba, np. do zdjęć, ale już dzieci będą miały uciechę przez cały czas trwania wesela. Warto zadbać o atrakcje dla gości w każdym wieku.
 • Te drobne upominki możecie ułożyć przy nakryciach gości na stołach weselnych, rozdać przy okazji przygotowań do sesji zdjęciowej lub poprosić, aby przywitali Was bańkami przed kościołem lub USC, gdy wyjdziecie z gmachu już jako małżonkowie. Zbieranie grosików z bańkami, które będą unosiły się nad Waszymi głowami, może być piękną pamiątką, zwłaszcza gdy fotograf uchwyci ten moment na zdjęciu.
Wymiary:
 • Wysokość: 10,5 cm, szerokość: 0,5 cm.

Ważne:
 • cena dotyczy 10 sztuk
 • etykiety są samoprzylepne, do samodzielnego umieszczenia na buteleczkach.

Zobacz także