ALBUM na zdjęcia z wieczoru panieńskiego Forever Together
search
  • ALBUM na zdjęcia z wieczoru panieńskiego Forever Together
  • ALBUM na zdjęcia z wieczoru panieńskiego Forever Together

ALBUM na zdjęcia z wieczoru panieńskiego Forever Together

94,98 zł
Brutto
Album pamiątka wieczoru panieńskiego forever together to dodatek, którego nie może zabraknąć podczas tej imprezy. Może być to element, który zakupisz sama jako główna bohaterka przyjęcia, nawet jeśli organizacją zajmują się przyjaciółki. W końcu w ten sposób możesz pokazać, jak bardzo są dla Ciebie ważne.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Album pamiątka wieczoru panieńskiego forever together to dodatek, którego nie może zabraknąć podczas tej imprezy. Może być to element, który zakupisz sama jako główna bohaterka przyjęcia, nawet jeśli organizacją zajmują się przyjaciółki. W końcu w ten sposób możesz pokazać, jak bardzo są dla Ciebie ważne.

Opis:
  • Album pamiątka wieczoru panieńskiego forever together to doskonały sposób, by podkreślić więzi łączące przyjaciółki w obliczu zbliżającego się ślubu jednej z nich. Jest to album w pięknej białej oprawie z ekoskóry. Na niej widnieje grafika różowych, fioletowych, fuksjowych i złotych kwiatów. W centralnej części znajduje się kształt rombu podkreślony różowymi krawędziami, który nieco przesłania kwiaty. W nim znajdzie się napis: „Pamiątka wieczoru panieńskiego...”, a także imię przyszłej panny młodej.
  • Poniżej będzie jeszcze data tego wydarzenia. Dzięki temu pozostanie ono w pamięci uczestniczek na zawsze. Nawet gdy wspomnienia staną się nieco mniej wyraźne, to będzie można je odświeżyć właśnie dzięki albumowi. Karty albumu wewnątrz są szyte i przedzielone pergaminem.
Zastosowanie:
  • Album pamiątka wieczoru panieńskiego forever together doskonale sprawdzi się na zdjęcia z imprezy. Można je wkleić już po jej zakończeniu i okrasić podpisami. Wykonanie albumu może być pretekstem do kolejnego spotkania, by powspominać to, co się wydarzyło w czasie wieczoru panieńskiego. Oczywiście album może być przez Was uzupełniany już w czasie imprezy, jeśli któraś z Was ma aparat typu Polaroid albo na imprezie jest fotobudka. Wtedy będziecie miały dodatkową atrakcję.
  • Oprócz zdjęć w albumie koleżanki mogą zapisać życzenia, takie dotyczące Waszej przyjaźni. W końcu, mimo że jedna z Was wychodzi za mąż, to Wasza więź pozostaje silna i niezmienna. Album będziecie przeglądać także po latach, a wtedy śmiechom i opowieściom nie będzie końca. Na pewno będzie on stał na honorowym miejscu w domu bohaterki wieczoru, czyli panny młodej. Nic nie stoi na przeszkodzie, by album był formą pamiątki dla każdej z przyjaciółek. Zatem warto zamówić więcej niż jeden egzemplarz.
Wymiary:
  • 60 stron (30 kartek)
  • Format albumu wysyłany losowo: 29cm x 29cm lub 24cm x 29cm.

Zobacz także