Personalizowany bilecik na ślub dla gości weselnych. Modny kwiatowy wzór.
search
  • Personalizowany bilecik na ślub dla gości weselnych. Modny kwiatowy wzór.

BILECIK podziękowanie personalizowany Forever Together

1,50 zł
Brutto

Bileciki z kolekcji Forever Together to piękny sposób podziękowania gościom za przybycie na wesele. W ten sposób możecie podkreślić, jak ważna jest dla Was ich obecność. Są doskonałym dodatkiem do tradycyjnych prezencików zapakowanych do okolicznościowych pudełeczek. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bileciki z kolekcji Forever Together to piękny sposób podziękowania gościom za przybycie na wesele. W ten sposób możecie podkreślić, jak ważna jest dla Was ich obecność. Są doskonałym dodatkiem do tradycyjnych prezencików zapakowanych do okolicznościowych pudełeczek. 

Opis:

  • Bileciki z kolekcji Forever Together są świetnym  dopełnieniem dekoracji każdego nakrycia na stole weselnym. Można je położyć na serwecie i talerzyku. Na pewno każdy z gości poczuje się wyróżniony. Bileciki są wykonane z papieru o większej gramaturze, dlatego są trwałe i dość odporne na przypadkowe zaginanie. Na każdego gościa przypada jeden dwustronny bilecik. 
  • Na obydwu stronach widnieje piękna grafika z kolekcji Forever Together, a mianowicie rozłożyste pąki kwiatowe udekorowane liśćmi. Są one przesłonięte figurą rombu, której krawędzie są w kolorze ciemnego różu. Na awersie bileciku romb widoczny jest w całości, natomiast na rewersie widnieje w przybliżeniu, zatem krawędzie są ścięte. Na pierwszej stronie nadrukujemy Wasze imiona. Poniżej znajdzie się jeszcze data Waszego ślubu i wesela. Po odwróceniu bileciku oczom gości ukaże się napis: „Fajnie, że jesteście z nami w tak ważnym dla Nas dniu!”       

Zastosowanie:

  • Bileciki z kolekcji Forever Together możecie umieścić na praktycznym malutkim stojaczku. Stworzą udaną kompozycję z winietką postawioną przy nakryciu. Bilecik może również stać opartu o kieliszek lub szklankę. Można go oczywiście położyć przy prezenciku albo na nim. W końcu bilecik to zawsze świetny dodatek do prezentu. Jeśli obawiacie się, że Wasi goście nie przeczytają tego, co po drugiej stronie, możecie postawić na dwa bileciki. Jeden położycie na talerzyku, a drugi postawicie przy filiżance albo upominku.
  • Bileciki są same w sobie podarunkiem, który goście weselni mogą zachować. Ponieważ mają kształt wizytówki zmieszczą się w portfelu. Będą przypominać o miło spędzonym czasie na weselu. Wy także powinniście swoje bileciki zabrać do domu i włożyć do teczki na dokumenty ślubne czy też do drewnianego pudełka na obrączki. Każda drobna dekoracja przywołuje pozytywne wspomnienia. Możecie później pokazać Waszym dzieciom jak wyglądały Wasze ślubne dekoracje.    
Wymiary:
  • 8,5 x 5,5 cm.

Ważne:
  • Minimalna możliwa do zamówienia liczba bilecików to 20 szt.

Zobacz także