Personalizowane bańki na podziękowanie ślubne dla gości.
search
 • Personalizowane bańki na podziękowanie ślubne dla gości.
 • Personalizowane bańki na podziękowanie ślubne dla gości.
 • Personalizowane bańki na podziękowanie ślubne dla gości.
 • Personalizowane bańki na podziękowanie ślubne dla gości.

BAŃKI mydlane z personalizacją Fioletowy Ślub 10szt

29,98 zł
Brutto

Bańki z kolekcji Fioletowy Ślub to propozycja prezentu dla gości weselnych tych dużych i tych małych. Zatem spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Ci ostatni znajdą w sobie odrobinę beztroski, a dzieci na pewno nie będą się nudzić. W naszej ofercie znajdziecie je w bardzo atrakcyjnej cenie!

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bańki z kolekcji Fioletowy Ślub to propozycja prezentu dla gości weselnych tych dużych i tych małych. Zatem spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Ci ostatni znajdą w sobie odrobinę beztroski, a dzieci na pewno nie będą się nudzić. W naszej ofercie znajdziecie je w bardzo atrakcyjnej cenie!

Opis:

 • Bańki z kolekcji Fioletowy Ślub zamknięte są w buteleczce, która może mieć kolor biały lub różowy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, byście zamówili bańki z buteleczkami w różnych kolorach. Do baniek dołączamy dekoracyjną etykietę. Widoczne są na niej piękne fioletowe i białe kwiaty z dwóch stron. Na środku nadrukujemy napis „Dziękujemy”, a poniżej Wasze imiona zapisane dekoracyjną, fioletową czcionką. W kolejnym wierszu znajdzie się jeszcze data Waszej uroczystości. Fioletowe kwiaty z etykiety będą pięknie komponować się z dekoracjami na sali weselnej. Możecie wśród nich postawić choćby na frezje czy hortensje. Bańki wyposażone są oczywiście w patyczek z pętelką z tworzywa sztucznego, dzięki któremu możecie puszczać mydlane kółeczka. Jest on zakończony serduszkiem, co także nawiązuje do ślubnej tematyki.             

Zastosowanie:

 • Bańki z kolekcji Fioletowy Ślub mogą zostać położone przy każdym nakryciu. Oczywiście możecie zdecydować się na różne kolory buteleczek i wtedy np. różowe trafią do kobiet, a białe do mężczyzn albo różowe do dzieci a białe do dorosłych. Bańki możecie umieścić także w dużym wiklinowym koszu przy wejściu na salę weselną. Po toaście goście mogą symbolicznie wypuścić bańki na szczęście. Owe bańki jeszcze przed zakończeniem ceremonii może w kościele lub USC rozdać świadkowa. Gdy będziecie wychodzić z budynku, goście będą puszczać bańki, a wszystko zostanie uwiecznione na fotografiach, które będą iście bajkowe. Bańki sprawdzą się także jako prezent dla dzieci, podczas gdy dorosłym wręczycie np. mini alkohol z etykietą Fioletowy Ślub. Dla najmłodszych możecie mieć także jojo z tej samej linii produktowej. W ten sposób będą miały zabawę na dużą część wesela i nie będzie nawet potrzebny animator zabaw.     
Wymiary:
 • Wysokość: 10,5 cm, szerokość: 0,5 cm.

Ważne:
 • cena dotyczy 10 sztuk
 • etykiety są samoprzylepne, do samodzielnego umieszczenia na buteleczkach.

Zobacz także