Skarbonka przestrzenna z personalizacją. Idealny prezent dla Pary Młodej
search
  • Skarbonka przestrzenna z personalizacją. Idealny prezent dla Pary Młodej
  • Skarbonka przestrzenna z personalizacją. Idealny prezent dla Pary Młodej

SKARBONKA 3D dla Młodej Pary Błękitny Ślub

94,98 zł
Brutto
Pięknie zdobiona skarbonka na nową drogę życia to wyszukany rodzaj prezentu, który zaskoczy nowożeńców. Być może podarunek zainspiruje ich do zbierania oszczędności na spełnienie pierwszego małżeńskiego marzenia.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Skarbonka z kolekcji Błękitny Ślub to doskonały podarunek dla młodej pary. Dzięki niemu można wręczyć pieniądze w elegancki sposób. Oczywiście przyda się także na weselu.

Opis:

  • Skarbonka z kolekcji Błękitny Ślub posiada białą, drewnianą ramę z widocznym otworem na górnej ściance. Z przodu znajduje się szkło akrylowe, a wewnątrz dekoracyjna karta z personalizacją. Ta ostatnia zdobi tylną ściankę. Widać na niej dekory kwiatów niebieskich i beżowych. Są one symbolem małżeńskiej wierności i szczęścia w małżeńskim związku. Na środku karty widnieje dekor rombu. W nim znajdą się imiona pary młodej, data ślubu i wesela, a także napis: Na Wspólne Marzenia. Skarbonka z kolekcji Błękitny Ślub jest zatem dopracowana w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe.

Zastosowanie:

  • Pieniądze są najczęstszym prezentem na ślub. W końcu państwo młodzi najlepiej wiedzą czego im potrzeba. Dzięki nim mogą spełnić swoje małe i większe marzenia. Dlatego doskonałym dodatkiem do pieniężnego prezentu będzie skarbonka z kolekcji Błękitny Ślub. Oczywiście może być to element zakupiony przez samych przyszłych małżonków, jeśli decydują się na dekoracje z kolekcji Błękitny Ślub. Skarbonka może być bowiem dekoracyjnym elementem sali weselnej. Jednocześnie skarbonka z kolekcji Błękitny Ślub sprawdzi się podczas tradycyjnego zbierania na wózek czy podróż poślubną w czasie weselnego przyjęcia. Oczywiście taką skarbonkę małżonkowie postawią później w swoim mieszkaniu. Będzie im ułatwiała gromadzenie wspólnych oszczędności.
Wymiary:
  • ramka 25,5 cm x 25,5 cm; głębokość: ok. 6 cm.

Zobacz także