Księga i album 2w1 welurowa okładka na wpisy gości weselnych
search
  • Księga i album 2w1 welurowa okładka na wpisy gości weselnych
  • Baza albumowa na zdjęcia i wpisy gości weselnych - welurowa okładka w pięciu kolorach do wyboru
  • W albumie na wpisy gości weselnych znajdują się pergaminowe przekładki

ALBUM/KSIĘGA na pamiątkowe wpisy i zdjęcia gości weselnych w welurowej oprawie z IMIONAMI

89,98 zł
Brutto

Pamiątki z dnia ślubu i zabawy weselnej najlepiej zgromadzić w księdze pamiątkowej. Tam wraz z gośćmi możecie stworzyć piękną historię z tego dnia. Personalizowana okładka zwieńczy niczym tytuł to, co zostanie zawarte wewnątrz niej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Szary
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pamiątki z dnia ślubu i zabawy weselnej najlepiej zgromadzić w księdze pamiątkowej. Tam wraz z gośćmi możecie stworzyć piękną historię z tego dnia. Personalizowana okładka zwieńczy niczym tytuł to, co zostanie zawarte wewnątrz niej.

  • Księga w twardej oprawie, obłożona welurkiem w wyjątkowych kolorach do wyboru: butelkowa zieleń, kremowy, szary, bogo i miętowy. Na powierzchni okładki wykonamy specjalnie na Was dekoracyjny grawer. Głównym napisem będą imiona nowożeńców, które zajmują większą część powierzchni okładki. Napis mimo swojej wielkości jest bardzo subtelny, dzięki czcionce, która swoim krojem przypomina odręczne pismo. Przy dolnej krawędzi z kolei umieścimy datę ślubu oraz dzień tygodnia. Personalizacja ma brązowy kolor, który powstaje naturalnie podczas grawerowania na płótnie, w które oprawiona jest okładka księgi. Dodatkiem jest ozdobny napis "love". Wnętrze księgi wypełniają grube karty, a pomiędzy nimi jest pergaminowy arkusz. Dzięki takiej budowie księgi można ją wykorzystać jako baza albumowa. Na stronach mogą znaleźć się wpisy oraz zdjęcia, które goście zrobili sobie w dniu ślubu.
  • Księga weselna, o cechach albumu to doskonały pomysł na to, aby zebrać w jednym miejscu pamiątki z dnia ślubu. Wpisy od gości weselnych to najpiękniejszy rodzaj pamiątek. Życzenia, rysunki i zdjęcia będą w przyszłości bezcenną pamiątką, która za każdym razem będzie przywoływała wiecznie żywe wspomnienia z dnia ślubu. Jeśli na weselu będzie foto budka bądź planujecie wręczyć gościom instaxa, aby robili sobie zdjęcia to i nie może zabraknąć na weselu również i albumu. Spontanicznie zapełniona zdjęciami i życzeniami księga pamiątkowa w formie klasycznej bazy albumowej będzie najcenniejszą pamiątką po latach. Do albumu polecamy dokupić specjalne przylepce do zdjęć, które znajdziecie w naszej ofercie. Jeśli zadbacie o każdy szczegół, to zdjęcia z pewnością nie ulegną zniszczeniu czy zgubieniu, a od razu zostaną wklejone do albumu i podpisane.
Wymiary:
  • rozmiar 23,5 x 23,5 cm,
  • 80 stron (40 kartek).

Zobacz także