KUBEK podziękowanie ślubne dla matki chrzestnej od nowożeńców
search
  • KUBEK podziękowanie ślubne dla matki chrzestnej od nowożeńców

KUBEK z imieniem Podziękowanie ślubne dla matki chrzestnej od nowożeńców

29,98 zł
Brutto
Klasyczny kubek do kawy lub herbaty z personalizacją na froncie, to znakomity pomysł na podziękowanie ślubne dla matki chrzestnej

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Klasyczny kubek do kawy lub herbaty z personalizacją na froncie, to znakomity pomysł na podziękowanie ślubne dla matki chrzestnej

Opis:
  • Kubek z uchem, wykonany z ceramiki. Na froncie naczynie umieścimy elegancki napis, w klasycznym czarnym kolorze: NAJLEPSZA MATKA CHRZESTNA. Podpis wzbogacimy imieniem chrzestnej. Pomiędzy imieniem a dalszą częścią tekstu znajdzie ozdobny przerywnik, który stworzą dwie proste linie oddzielone czerwonym serduszkiem.
  • Dekoracyjna grafika w czarny kolorze idealnie się prezentuje na białej ceramice. Dzięki kontrastowi kolorów napis jest wyraźny i czytelny. Nadruk jest również trwały i nie ulegnie zmazaniu podczas mycia. Walory estetyczne będą cieszyły matkę chrzestną długo po uroczystości.
Zastosowanie:
  • Personalizowany kubek z dedykacją dla matki chrzestnej to znakomity pomysł na podarunek ślubny. Jeśli chcecie w wyjątkowy sposób wyróżnić rodziców chrzestnych, jako gości honorowych uroczystości ślubnej to kubek z imieniem będzie znakomitym pomysłem.
  • Klasyczny kubek to praktyczny prezent, który z pewnością się przyda. A picie z niego ulubionej kawy czy herbaty pozwoli matce chrzestnej powracać myślami do Waszego dnia ślubu. Napis na kubku, choć prosty i dosadny może okazać się czymś ważnym dla obdarowanej. Czasami drobiazgi potrafią zrobić ogromne wrażenie, wzruszyć i sprawić wielką radość.
  • Jeśli chcecie podarować symboliczne prezenty rodzicom chrzestnym, to kubki z ozdobnymi napisami będą doskonałym wyborem.
Wymiary:
  • pojemność: 330 ml; wysokość: 9,5 cm; średnica: 8,2 cm.

Zobacz także