WOREK na wino alkohol dla taty podziękowanie od młodej pary
search
  • WOREK na wino alkohol dla taty podziękowanie od młodej pary

WOREK na wino alkohol dla taty podziękowanie od młodej pary

19,98 zł
Brutto
Chcecie podarować rodzicom w ramach podziękowań ślubnych butelkę ulubionego wina czy najlepszego szampana? Podarunek w tym stylu doskonale będzie się prezentował w naturalnym worku ze ściągaczem i dedykacją na froncie

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Chcecie podarować rodzicom w ramach podziękowań ślubnych butelkę ulubionego wina czy najlepszego szampana? Podarunek w tym stylu doskonale będzie się prezentował w naturalnym worku ze ściągaczem i dedykacją na froncie.

Opis:
  • Klasyczny worek na butelkę wina, szampana, na wódkę czy whisky. Ma jasny, naturalny kolor i sznurek, który służy jako ściągacz i zamknięcie. Na jasnym tle materiału umieścimy okazjonalną dedykację, którą wzbogaci elegancka czarna mucha oraz czarna szarfa, która stanie się tłem do części tekstu.
  • Kolor nadruku jest czarny, dlatego idealnie się odznacza na worku i jest widoczny z daleka. Napis tworzą słowa o zróżnicowanych krojach fontów, dzięki czemu dedykacja nabiera ozdobnego kształtu. Na samej górze znajdzie się imię szanownego pana taty, natomiast dopełnieniem będzie tekst: NAJLEPSZY TATO A ŚWIECIE. Nadruk na worku tworzy spójną, elegancką całość, czerń dodaje męskiego charakteru.
  • Personalizowany napis wykonujemy trwałą metodą nadruku na materiale, dzięki czemu jest on odporny na ścieranie, wyraźny i czytelny.
Zastosowanie:
  • Często w ramach prezentu dla rodziców młodzi sięgają po butelkę najlepszego szampana bądź ich ulubiony rodzaj alkoholu. Jeśli i Wy planujecie wręczyć rodzicom coś płynnego w butelce, koniecznie zadbajcie o jego oprawę. Naturalny, materiałowy worek z dedykacją idealnie się sprawdzi w tym przypadku. Oprócz estetycznego wyglądu nadruk z dedykacją i imieniem sprawdzi się jako dodatek do podziękowań ślubnych dla rodziców.
  • Elegancki napis, którego częścią będzie imię taty z dopiskiem, że jest on najlepszy na świecie, z pewnością go wzruszy. Samo opakowanie wywoła już pewne emocje, bez względu na to, czym zdecydujecie się wypełnić worek. Oprawa w przypadku prezentu na podziękowanie ślubne dla rodziców ma duże znaczenie. Jako nowożeńcy, wręczając tacie jego ulubiony koniak czy whisky, w worku z napisem dedykacyjnym pokażecie, że jest w Waszym życiu ważną osobą. Do kompletu możecie dobrać także worek na wino dla mamy.
Wymiary:
  • 15 × 38 cm.

Zobacz także