CHLEBAK Wyjątkowy prezent dla rodziców od młodej pary Wspaniale Wam się Upiekło
search
  • CHLEBAK Wyjątkowy prezent dla rodziców od młodej pary Wspaniale Wam się Upiekło
  • Zdjęcie owalnego chlebaka wykonanego ze stali nierdzewnej i bambusowej, grawerowanej pokrywki. Prezent dla rodziców
  • Chlebak na prezent dla rodziców.

CHLEBAK Wyjątkowy prezent dla rodziców od młodej pary Wspaniale Wam się Upiekło

145,98 zł
Brutto
Niezwykle podniosłym momentem w czasie uroczystości ślubnej jest podziękowanie dla rodziców, organizowane jest w czasie wesela. W ten sposób w obecności wszystkich zaproszonych gości możecie docenić trud, jaki rodzice włożyli w Wasze wychowanie, a także wsparcie, jakie Wam okazywali i okazują w życiu. Dobrym prezentem w ramach podziękowań ślubnych dla rodziców może być chlebak

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Niezwykle podniosłym momentem w czasie uroczystości ślubnej jest podziękowanie dla rodziców. Najczęściej organizowane jest w czasie wesela. W ten sposób w obecności wszystkich zaproszonych gości możecie docenić trud, jaki rodzice włożyli w Wasze wychowanie, a także wsparcie, jakie Wam okazywali i okazują w życiu. Dobrym prezentem w ramach podziękowań ślubnych dla rodziców może być chlebak personalizowany.

Opis:
  • Chlebak personalizowany jest wykonany ze stali nierdzewnej i drewna. Jest stalowy, natomiast jego pokrywa – drewniana. Pojemnik na pieczywo ma biały kolor, a na jednej z jego dłuższych ścianek w centralnej części widnieje słowo "Chleb”. Drewniane wieko także zdobione jest nadrukiem. Otóż na tle naturalnych słojów i sęków umieścimy napis:
„Mamo i tato wspaniale się Wam upiekło”

  • Poniżej znajdzie się Wasz podpis. Napisy będą okalać roślinne motywy. Z kolei nad nimi znajdzie się grafika skrzyżowanych przyrządów kuchennych, a mianowicie wałka do ciasta i trzepaczki. Powyżej Waszego podpisu widnieć będzie również niewielkie, czarne serduszko. Chlebak personalizowany ma prostokątny kształt i jest na tyle duży, że pomieści duży bochen chleba.
Zastosowanie:
  • Podarowanie chlebaka personalizowanego w ramach podziękowań ślubnych dla rodziców ma symboliczny wydźwięk. Matki na sali weselnej witają Was chlebem i solą na szczęście, a Wy odwdzięczacie się rodzicom chlebakiem z napisem „Wspaniale Wam się upiekło”. Ów napis nawiązuje do udanego wspólnego życia, a także wychowania Was na porządnych ludzi. Bez wątpienia chlebak personalizowany dla rodziców będzie dla nich wzruszającym prezentem. Chlebak świetnie sprawdzi się na każdy rodzaj pieczywa i pozwoli zachować jego świeżość na dłużej.
  • Pamiątkowy grawer na drewnianej przykrywce będzie im codziennie przypominał, jak wiele dla Was rodzice znaczą. Dzięki nim podjęliście trud stworzenia własnej rodziny i wstąpienia w związek małżeński. 
Wymiary:
  • szerokość: 8,5; wysokość 15,5 cm; długość 34 cm.

Zobacz także