KUBEK termiczny podziękowanie od młodej pary dla usługodawcy
search
  • KUBEK termiczny podziękowanie od młodej pary dla usługodawcy

KUBEK termiczny podziękowanie od młodej pary dla usługodawcy

74,98 zł
Brutto
W organizację ślubu i wesela zaangażowanych jest mnóstwo osób. Wielu usługodawców dba, by dzień Waszego ślubu był wyjątkowy. Każdej osobie zaangażowanej w ślub od kwiaciarki, przez manicurzystkę po DJ-a należy się podziękowanie. Świetnym pomysłem może być wręczenie kubka termicznego z personalizacją dla usługodawcy ślubnego.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

W organizację ślubu i wesela zaangażowanych jest mnóstwo osób. Wielu usługodawców dba, by dzień Waszego ślubu był wyjątkowy. Każdej osobie zaangażowanej w ślub od kwiaciarki, przez manicurzystkę po DJ-a należy się podziękowanie. Świetnym pomysłem może być wręczenie kubka termicznego z personalizacją dla usługodawcy ślubnego.

Opis:
  • W organizację ślubu i wesela zaangażowanych jest mnóstwo osób. Wielu usługodawców dba, by dzień Waszego ślubu był wyjątkowy. Fotograf dwoi się i troi, by uzyskać najlepsze ujęcia, DJ stara się sprostać Waszym muzycznym gustom, a wedding planner – spiąć wszystko jedną klamrą, by wszystkie elementy na ślub i wesele były spójne w ramach przygotowanego planu. Każdej osobie zaangażowanej w ślub od kwiaciarki, przez manicurzystkę po DJ-a należy się podziękowanie. Świetnym pomysłem może być wręczenie kubka termicznego z personalizacją dla usługodawcy ślubnego.
Zastosowanie:
  • Kubek termiczny z imieniem usługodawcy to świetna pamiątka dla fotografa czy DJ-a, ale i kwiaciarki. Na powierzchni czarnego kubka znajdzie się imię podwykonawcy. Dalej umieścimy napis: „Weź z kubeczka łyk i do pracy myk”! Na pewno taki prezent mobilizuje do pracy, ale również jest oznaką tego, że cenicie jego zawód. Kubek termiczny jest wykonany z metalu i ma zewnętrzną powłokę z tworzywa sztucznego. Dzięki podwójnym ściankom nie traci szybko temperatury napoju. Bardzo łatwo i wygodnie się go otwiera, wystarczy przycisnąć przycisk.
  • Termos z imieniem usługodawcy ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu łatwo i wygodnie trzyma się go w dłoni. Wybierając kubek termiczny z imieniem usługodawcy wynajętego na wesele, możesz pokazać swoje uznanie dla jego pracy. Otrzymując drobny upominek fotograf czy DJ będą zaszczyceni. Chętnie wykorzystają kubek w trakcie pracy. W końcu nie przecieka i można go wygodnie odłożyć do plecaka, torby czy po prostu na stolik, czy blat. Usługodawca, otrzymując prezent, może potem chwalić się przed potencjalnymi klientami dobrymi relacjami z dotychczasowymi. Kubek termiczny z imieniem usługodawca chętnie będzie zabierał ze sobą na kolejne zlecenia.
Wymiary:
  • 350 ml,
  • 21 × 6,5 cm.

Kubek termiczny personalizowany dla kwiaciarki weselnej

Dzień ślubu ma być wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego też tak ważne jest, aby zadbać o każdy, nawet najmniejszy, szczegół. Od wyboru sukni ślubnej i garnituru, po zarezerwowanie sali weselnej i wybór menu – wszystko musi być perfekcyjnie dopracowane. Nie da się więc ukryć, że organizacja ślubu i wesela wymaga mnóstwa czasu i zaangażowania. Istotne jest więc, aby rozpocząć przygotowania odpowiednio wcześniej. Lista rzeczy do załatwienia jest bardzo długa i może przyprawić o zawrót głowy. Warto natomiast pamiętać o wsparciu ze strony rodziny, przyjaciół oraz usługodawców zaangażowanych w organizację tego pięknego i niezapomnianego dnia. Każdą z tych osób należy również właściwie docenić. Dobrą decyzją będzie podarowanie zaangażowanym drobnego prezentu. Jaki upominek sprawdzi się najlepiej? Ciekawym wyborem bez wątpienia będzie kubek termiczny personalizowany dla kwiaciarki weselnej, DJ-a, niezastąpionej kosmetyczki, a także wykonującego piękne zdjęcia fotografa.

Kubek termiczny personalizowany – idealny prezent dla usługodawców

Kubek termiczny to znakomity wybór na prezent dla usługodawcy ślubnego. Dostępny w naszym sklepie termos jest nie tylko praktyczny i trwały, ale też elegancki. Co więcej, jest on dodatkowo personalizowany – znajduje się bowiem na nim imię danego usługodawcy. Produkt ten jest idealnym rozwiązaniem dla tych, które cenią sobie wygodę i komfort, szczególnie w podróży. Jego izolacja termiczna pozwala na utrzymanie ciepła lub zimna napoju przez dłuższy czas, dzięki czemu jest wspaniałym wyborem dla tych, którzy dużo czasu spędzają w ruchu. Ponadto kubek termiczny personalizowany dla DJ-a weselnego czy fotografa już zawsze będzie przypominać usługodawcy o świetnych wspomnieniach związanych z dniem ślubu Pary Młodej, od której otrzymał swój termos.

Kubek termiczny personalizowany dla kosmetyczki weselnej

Warto pamiętać, że kubek termiczny jest nie tylko praktycznym, ale również wyjątkowym i trwałym prezentem, który będzie cieszyć usługodawcę przez wiele lat. Znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego produkty wykonane zostały z najwyższą dbałością o detale – nie należy więc obawiać się, że termosy będą przeciekały bądź szybko traciły temperaturę. Podsumowując, kubek termiczny personalizowany dla fotografa weselnego czy jakiegokolwiek innego usługodawcy ślubnego jest znakomitym wyborem na prezent wyrażający wdzięczność za pomoc w sprawieniu, aby ten niezwykły dzień pozytywnie zapisał się w pamięci.

Zobacz także