TOPPER na tort ślubny Para Młoda i Dziecko z nazwiskiem rodziny
search
  • TOPPER na tort ślubny Para Młoda i Dziecko z nazwiskiem rodziny
  • TOPPER na tort ślubny Para Młoda i Dziecko z nazwiskiem rodziny
  • TOPPER na tort ślubny Para Młoda i Dziecko z nazwiskiem rodziny

TOPPER na tort ślubny Para Młoda i Dziecko z nazwiskiem rodziny

55,98 zł
Brutto
Wyjątkowy topper na tort ślubny dla wyjątkowej rodziny - Para Młoda z dzieckiem. Spersonalizujcie swoje słodkości weselne tak jak chcecie!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wyjątkowy topper na tort ślubny dla wyjątkowej rodziny — Para Młoda z dzieckiem. Spersonalizujcie swoje słodkości weselne, tak jak chcecie!

Opis:
  • Drewniany topper na tort o ciekawym kształcie. Obecnie wiele par decyduje się na ślub w idealnym dla nich momencie. Często jest to chwila, gdy Tworzą już rodzinę i wychowują dziecko. Aby dodać tego osobistego charakteru na ślubie i weselu warto sięgnąć po symbole, które odnoszą się do ich całej rodziny, a nie tylko pary jako nowożeńców. Dekoracyjny topper z parą młodą i małym dzieckiem to idealny dodatek na tort weselny.
  • Dekoracja ma oryginalny, ale przy tym klasyczny kształt. Wyraźnie zarysowane są sylwetki nowożeńców. Panna Młoda ma na sobie długą suknię, a w ręku trzyma bukiet. Pan młody z kolei ubrany jest w klasyczny garnitur. Pomiędzy nowożeńcami znajduje się dziecko, a rodzice trzymają je z obu stron za rączki.
  • Dekoracyjny topper z wizerunkiem rodziny dopełnia napis, na który składa się nazwisko oraz poprzedzający je dopisek Państwo. Kontur osadzony jest na dwóch smukłych nóżkach, z zaostrzonymi końcówkami. Dzięki takiej budowie konturu osadzenie go na górnej warstwie tortu weselnego jest niezwykle proste, bez obaw, że kremowa dekoracja wypieku ulegnie zniszczeniu.
Zastosowanie:
  • Tort weselny to klasyczny poczęstunek, którego nie może zabraknąć na przyjęciu weselnym. Aby dodać osobistego charakteru wypiekowi, dla młodej pary, która doczekała się już dziecka, idealnie się sprawdzi kontur na tort z nazwiskiem rodziny, oraz trzema figurkami, które kształtem przypominają pannę młodą, pana młodego oraz ich dziecko. Będzie to uroczy dodatek, który z pewnością spodoba się gościom.
  • Dziecko nowożeńców z pewnością będzie wraz z nimi głównym bohaterem wieczoru, w końcu to wielki dzień dla całej rodziny! Mama z tatą stali się oficjalnie żoną i mężem, dlatego idealnie będzie to podkreślone na torcie. A ten z pewnością każdego dziecko będzie miało wielką ochotę. Topper wykonany jest z jasnego, naturalnego drewna, dlatego pięknie uzupełni wygląd wypieku typu nacked, który obecnie króluje na polskich weselach!
Wymiary:
  • szerokość: ok. 19 cm; wysokość: ok. 19 cm

Topper na tort weselny dla Pary Młodej z dzieckiem i z nazwiskiem

Efektowny topper na tort weselny z dzieckiem dla pary młodej wraz z personalizowanym nazwiskiem tworzony na zamówienie. Wykonany w całości z naturalnego drewna, dzięki czemu stanowi idealne dopełnienie ślubnego wypieku w każdym stylu. Wyjątkowa dekoracja na tort, która będzie jednocześnie piękną pamiątką po ślubie na lata!

Topper na tort ślubny z dzieckiem – oryginalne dopełnienie tortu weselnego

Topper na tort ślubny z dzieckiem dla pary młodej jest niepowtarzalną ozdobą, która stanowi ukoronowanie tortu serwowanego podczas wesela.Produkt jest bardzo prosty w użyciu, ponieważ wystarczy delikatnie wsunąć go w szczyt ciasta, aby nadać mu wyjątkowy i oryginalny wygląd. Dwie zaostrzone nóżki powodują, że umieszczenie dekoracji jest bardzo łatwe i szybkie. Podczas dzielenia tortu topper można zdjąć i zachować go jako unikatowa pamiątka po zaślubinach, która zawsze będzie o nich przypominać.

Topper na tort weselny dla Pary Młodej z dzieckiem

Wzór przeznaczony dla pary młodej posiadającej dziecko sprawia, że jest on wyjątkową propozycją dla nowożeńców, którzy chcą nadać temu wydarzeniu osobisty wymiar. Topper przedstawia parę młodą – pana młodego w ślubnym garniturze oraz pannę młodą w długiej sukni ślubnej. Para trzyma za ręce znajdujące się pomiędzy nią dziecko. Poniżej znajduje się napis przedstawiający nazwisko pary młodej. Unikatowy wzór powoduje, że topper na tort weselny z dzieckiem stanowi idealny wybór dla par, które mają już dziecko i pragną, by było ono ważnym uczestnikiem zaślubin.

Drewniany topper na tort weselny dla Nowożeńców

Do przygotowania toppera służy naturalne drewno w jasnym wybarwieniu, które dzięki technice laserowego wycinania uzyskuje bardzo precyzyjny wygląd. Drewno jest materiałem naturalnym i bezpiecznym, dlatego topper może być bez obaw zastosowany w torcie weselnym. Jego wzór znakomicie pasuje do wielu rodzajów wypieków, na przykład w stylu naked cake, dekorowanych kwiatami, owocami, w stylu rustykalnym, boho. Wykonany z drewna topper na tort ślubny para młoda z dzieckiem ma szerokość około 19 cm oraz wysokość około 19 cm, dzięki czemu ma uniwersalny rozmiar i pasuje na każdy wypiek.

Personalizowany topper na tort ślubny z nazwiskiem Pary Młodej

Topper na tort weselny z nazwiskiem przygotowywany jest na indywidualne zamówienie, dzięki czemu stanowi jedyną w swoim rodzaju dekorację weselną. Aby zakupić topper na tort weselny z dzieckiem, parą młodą oraz nazwiskiem, należy przekazać nam informacje dotyczące nazwiska, które ma być umieszczone na dekoracji. Zamówienie na topper na tort najlepiej złożyć z wyprzedzeniem, dzięki czemu możemy wykonać go na czas. W przypadku krótkich terminów prosimy o przekazanie nam informacji o dacie uroczystości, abyśmy przygotowali go ekspresowo.

Zobacz także