KSIĘGA GOŚCI weselnych z monsterą
search
  • KSIĘGA GOŚCI weselnych z monsterą

KSIĘGA GOŚCI weselnych z motywem liści BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto
Księga pamiątkowa ślubu i wesela to świetne uzupełnienie zabawy weselnej. Każdy gość zapewne chętnie zasiądzie do księgi, aby pozostawić ślad po swojej obecności w dniu ślubu i wesela, a także napisać coś od serca winszując młodej parze

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Księga pamiątkowa ślubu i wesela to świetne uzupełnienie zabawy weselnej. Każdy gość zapewne chętnie zasiądzie do księgi, aby pozostawić ślad po swojej obecności w dniu ślubu i wesela, a także napisać coś od serca winszując młodej parze

Opis:
  • Księga gości posiada twardą okładkę, z grubymi kartkami wewnątrz. W księdze można wybrać ich kolor — białe kartki bądź czarne. To, co wyróżnia nasze księgi to personalizowana okładka, na której umieścimy grafikę oraz imiona pary młodej wraz z datą ślubu. Nadruk wykonujemy nowoczesną metodą nadruku bezpośredniego, dzięki czemu zdobienie okładki jest doskonałe, kolory są żywe, a cała grafika trwała i odporna na ścieranie. Metoda nadruku bezpośredniego to gwarancja na to, że zdobienie na okładce przetrwa próbę czasu i nawet po wielu latach będzie księga prezentowała się znakomicie.
  • Na okładce księgi znajduje się roślinny motyw, przepełniony intensywną zielenią, z którą harmonijnie współgra biel tła oraz czarne napisy. Zielone akcenty mają kształt egzotycznych liści, które tworzą otoczkę do napisów:
data ślubu
imiona pary młodej
Księga gości
  • Dopełnieniem personalizacji będzie cytat z Biblii, który znajdzie się w dolnej części okładki księgi na wpisy gości:
Gdzie Ty pójdziesz, tam ja pójdę. Gdzie ty zamieszkasz,
tam ja zamieszkam. Twój naród będzie moim narodem,
a twój Bóg będzie moim Bogiem.

Zastosowanie:
  • Księga na wpisy gości to świetny pomysł na to, aby pamiątkowe wpisy zebrać w jednym miejscu. Zarówno tuż po weselu, jak i po wielu latach będzie to specjalna pamiątka, o sentymentalnym znaczeniu. Roztańczeni weselnicy będą mogli zostawić w księdze swoje osobiste życzenia, porady, a nawet opisać wrażenia z uroczystości. Dzieci z kolei będą mogły zostawić na pamiątkę rysunek.
  • Ze względu na możliwość wyboru księgi z białymi lub czarnymi kartkami, zadbajcie również o długopisy i mazaki. Do czarnych kartek doskonale się sprawdzi mazak kredowy lub w złotym albo srebrnym kolorze. W klasycznej księdze z białymi kartkami możecie użyć długopisów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby goście w księdze pozostawili zdjęcie, zwłaszcza jeśli na weselu będzie fotobudka bądź aparat typu instax.
Wymiary:
  • format A4,
  • księga liczy 100 stron.

Zobacz także