NIEŚMIERTELNIK + zawieszka Podziękowanie dla świadka
search
  • NIEŚMIERTELNIK + zawieszka Podziękowanie dla świadka

NIEŚMIERTELNIK + zawieszka Podziękowanie dla świadka

44,98 zł
Brutto
Wyjątkowe osoby zasługują na wyjątkowe podziękowania, zwłaszcza świadek. Bez niego przecież ślub nie mógłby się odbyć. Czarny nieśmiertelnik będzie nie tylko fajną pamiątką, ale także dopełnieniem męskiej stylizacji.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wyjątkowe osoby zasługują na wyjątkowe podziękowania, zwłaszcza świadek. Bez niego przecież ślub nie mógłby się odbyć. Czarny nieśmiertelnik będzie nie tylko fajną pamiątką, ale także dopełnieniem męskiej stylizacji.

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie, które wymaga starannych przygotowań. Nic więc dziwnego, że chcecie się skupić, na każdym, nawet najmniejszym detalu. To właśnie te małe drobiazgi potrafią zrobić największe wrażenie oraz sprawić, że uroczystość wygląda jak z bajki. Jednym z elementów, o którym należy pamiętać, jest dobranie właściwych podziękowań dla jednych z najważniejszych gości, czyli świadków. Zadbajcie świadka pana młodego i podarujcie móc niesamowitą niespodziankę, która sprawi mu ogromna przyjemność.
Oryginalne rozwiązanie, które sprawi, że wasz bliski przyjaciel będzie zaskoczony, przygotowaliśmy coś specjalnego. Nieśmiertelnik z zawieszką to produkt, który będzie doskonałą pamiątką.

Nieśmiertelnik dostępny na naszej stronie internetowej jest wykonany z wysokiej jakości metalu. Sprawia to, że jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz kontakt z wodą. Całość utrzymana jest w czarnej tonacji. Do gadżetu dołączony jest łańcuszek, co pozwoli świadkowi na przymocowanie prezentu jako zawieszki lub breloczka. Istotnym elementem jest możliwość pełnej personalizacji. Na froncie umieszczony jest wizerunek mężczyzny w cylindrze. Metalowy nieśmiertelnik znajduje się na klasycznym, kulkowym łańcuszku. Ma natomiast czarny, oryginalny kolor, który stworzy doskonałe tło do wygrawerowanych informacji. Nieśmiertelnik znajduje się w komplecie z zawieszką, która może być wykorzystana jako brelok. Druga blaszka zawieszona jest na krótszym łańcuszku. Na nieśmiertelniku znajdzie się grawerowany napis, na który składać się będą dane świadka:

imię i nazwisko,
numer telefonu lub numer ICE
grupa krwi

Na drugim, który znajduje się na krótszej zawieszce, umieścimy pamiątkowy grawer, który jednocześnie będzie podziękowaniem dla świadka:

NAJLEPSZY ŚWIADEK

Wymiary:
  • 1 blaszka: 5 x 2,9 cm,
  • łańcuszek: 13 cm i 63 cm.

Nieśmiertelnik dla świadka

Świadkowie pełnią niezwykle ważną rolę na każdym weselu. Ich zadaniem jest nie tylko oferowanie wsparcia Parze Młodej, ale także pomoc w organizacji wielu kwestii związanych z przygotowaniami do tego przełomowego dnia, podczas którego zakochani staną obok siebie na ślubnym kobiercu, wyznając sobie nieprzemijającą miłość. Ślub to jedno z piękniejszych wydarzeń, jakie mogą przydarzyć się człowiekowi. Niewątpliwie wiąże się jednak nie tylko z ogromnym szczęściem, ale także stresem i niepewnością, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem, a całe przedsięwzięcie będzie można opisać jednym słowem: udane. Świadkowie to osoby, które przejmują na siebie część obowiązków, by nieco odciążyć przyszłą Parę Młodą i pozwolić im złapać chwilę oddechu. Chcąc właściwie docenić swoich najbliższych i podziękować im za wysiłek, jaki wkładają w pomoc przy organizacji ślubu, warto podarować im odpowiedni prezent. Z pewnością każdy mężczyzna ucieszy się, jeśli w podzięce za swoje trudy otrzyma nieśmiertelnik z grawerem. Dla świadka tego typu upominek będzie niesamowitym wyróżnieniem, które zapamięta na długo.

Nieśmiertelnik – podziękowanie dla świadka

Choć pewne jest, że prezent podarowany świadkowi w żaden sposób nie jest w stanie wyrazić wdzięczności za wszystko, co zrobił, to za pomocą takiego drobnego upominku, można pokazać mu, jak ważna była jego obecność oraz wsparcie podczas przygotowywań do ślubu. Czarny nieśmiertelnik dla świadka to niezwykle oryginalny prezent, który niesie za sobą ogromne przesłanie – ciężko byłoby sobie wyobrazić ślub bez świadka. Wybierając właściwy prezent w podziękowaniu za świadkowanie, można zdecydować się na podarunek w wersji na poważnie lub taki typowo humorystyczny. Dostępny w naszym sklepie internetowym czarny nieśmiertelnik dla świadka to idealna niespodzianka, która sprawdzi się nie tylko jako pamiątka, ale również świetny element dopełniający męską stylizację.

Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby

Świadek, który otrzyma od Pana Młodego metalowy nieśmiertelnik z wygrawerowanymi napisami, takimi jak imię i nazwisko, numer telefonu lub numer ICE, a także grupa krwi, z pewnością będzie zachwycony, że jego starania włożone w przygotowania do ślubu zostały docenione. Na jednym z nieśmiertelników znajduje się także pamiątkowy grawer będący podziękowaniem za pomoc przy organizacji jednego z najważniejszych dni w życiu Pana Młodego. Decydując się na zakup produktu z naszego sklepu internetowego, klient otrzymuje wysokiej jakości pamiątkę, która przez wiele lat będzie stale przypominać o tym pięknym dniu.

Zobacz także