ZASTRZYK gotówki w szkatułce Strzykawki na pieniądze dla pary młodej
search
  • ZASTRZYK gotówki w szkatułce Strzykawki na pieniądze dla pary młodej
  • ZASTRZYK gotówki w szkatułce Strzykawki na pieniądze dla pary młodej

ZASTRZYK gotówki w szkatułce Strzykawki na pieniądze dla pary młodej

45,98 zł
Brutto
Pieniądze na prezent ślubny możesz podarować w ciekawej formie, nie tylko koperta! Szkatułka drewniana ze strzykawkami to idealny spsób na podarowanie gotówki nowożeńcom

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pieniądze na prezent ślubny możesz podarować w ciekawej formie, nie tylko koperta! Szkatułka drewniana ze strzykawkami to idealny sposób na podarowanie gotówki nowożeńcom

Szkatułka wykonana z jasnego drewna skrywa wewnątrz aż 9 strzykawek. Wystarczy zwinąć banknoty w ruloniki i zapełnić nimi strzykawki. Ponadto sama szkatułka to piękny prezent, o charakterze pamiątki. Wnętrze zdobią dwie ozdobne wklejki. W części górnej umieścimy życzenia, w których znajdą się personalizowane akcenty, czyli imiona nowożeńców, Twój podpis oraz data ślubu.

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu zakochanych, dlatego zasługuje na wyjątkową oprawę. Jeśli wybierasz się jako gość i nie chcesz stawiać na banalne kartki, pomyśl o czymś innowacyjnym. Przekazanie gotówki w ramach prezentu to chyba najbardziej trafiony prezent, warto jednak zrobić to w oryginalny sposób. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy propozycję, która z pewnością zaskoczy wszystkich. Zastrzyk gotówki, na dodatek brany dosłownie to idealny prezent dla każdej pary młodej.

Produkt składa się z dziewięciu strzykawek, które możesz wypełnić dowolnymi banknotami w zależności od twoich preferencji oraz możliwości. Każda z nich znajduje się w specjalnie przygotowanej drewnianej szkatułce. Istotnym elementem jest dołączona karta z życzeniami, umieszczona wewnątrz wieka pudełka, co sprawi, że podarek będzie osobisty i stworzony z myślą o nowożeńcach. Dodatkowym atutem jest możliwość wykonania personalizacji. Wystarczy, że dane takie, jak imiona młodej pary, datę ślubu oraz twój podpis podasz podczas składania zamówienia. Całość opatrzona jest motywami nawiązującymi do natury. Złotawo brązowe liście na białym tle dodają opakowaniu elegancji i klasy. Pozwoli to na późniejsze wykorzystanie drewnianej szkatułki jako pojemnika na drobiazgi lub ślubne pamiątki. Postaw na oryginalność i zaskocz swoich bliskich.


Wymiary:
  • drewniana szkatułka: 14 cm x 21 cm.

Zobacz także