SŁOIK mały z zakrętką opakowanie na upominek dla gości weselnych
search
  • SŁOIK mały z zakrętką opakowanie na upominek dla gości weselnych
  • Słoiczek z zakrętką i etykietą z kolekcji Bukiet Ślubny

SŁOICZEK do wypełnienia na upominki dla gości weselnych Bukiet Ślubny

3,98 zł
Brutto
Szklany słoiczek z nakrętką i okrągłą etykietką. Na naklejce znajduje się kwiatowy motyw z kolekcji Bukiet Ślubny, który zostanie wzbogacony o imiona Pary Młodej i datą ślubu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 10.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Podczas organizacji ślubu warto pamiętać o drobnym podziękowaniu dla gości. To miły gest, dzięki któremu okażesz im wdzięczność za obecność w tym szczególnym dniu. Szukasz inspiracji na drobny upominek dla gości? Ciekawym pomysłem jest ten przezroczysty słoiczek z personalizowaną etykietą. Możesz w nim umieścić dowolne wypełnienie. Ozdobna etykieta z kwiatowym motywem oraz waszymi imionami podkreśli wyjątkową okazję i sprawi, że słoiczek będzie wspaniałą pamiątką. Słoiczki będą pięknie prezentować się ułożone na stole obok każdego nakrycia. Słoiczek do samodzielnego wypełnienia to kreatywny i uroczy prezent, który z pewnością skradnie serca waszych gości. 

Przezroczysty słoiczek ma białą zakrętkę, na której umieścisz dołączoną samoprzylepną etykietę. Okrągła etykieta zawiera: IMIĘ PANNY MŁODEJ i IMIĘ PANA MŁODEGO, napis DZIĘKUJEMY + DATA. Ozdobiona jest subtelnym motywem różowych kwiatów. Słoiczki są przezroczyste, więc zawartość będzie dobrze widoczna. Zastanawiasz się, czym można je wypełnić? Można do tego użyć na przykład herbaty z różą, aromatycznej kawy, soli do kąpieli czy suszonych kwiatów z olejkiem zapachowym. Niezależnie od tego, czym je wypełnisz, taki podarunek będzie wyglądał oryginalnie i z pewnością zainteresuje gości. Personalizowany słoiczek do samodzielnego wypełnienia idealnie podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości i będzie miłą pamiątką dla bliskich. Kwiaty znajdujące się na etykiecie słoiczka stanowią motyw przewodni kolekcji ślubnej Bukiet Ślubny. Znajdziesz w niej mnóstwo dekoracji i dodatków, dzięki którym stworzysz spójną aranżację przyjęcia weselnego.

Podziękowanie dla gości weselnych to zwyczaj, który pomaga wykreować atmosferę pozytywnych emocji — taki podarunek przywołuje życzliwość, radość i wdzięczność. Upominek to wyraz docenienia obecności bliskich w tak ważnym dniu, jakim jest ślub. Szukasz wyjątkowego prezentu dla gości weselnych? Oryginalnym pomysłem jest ten słoiczek z ozdobną etykietą. Jego wyjątkowość polega na tym, że możesz samodzielnie umieścić w nim wybrane wypełnienie — wyłącznie od Ciebie zależy, co goście znajdą w środku. Taka personalizacja sprawia, że prezent staje się bardziej osobisty i pokazuje Twój wkład i zaangażowanie w każdy detal przyjęcia.

Wymiary:
  • pojemność: 40 ml,
  • wysokość: 50 mm.
Ważne:
  • minimalna możliwa do zamówienia liczba słoiczków: 10 sztuk,
  • cena obejmuje słoiczek i etykietę samoprzylepną do samodzielnego naklejenia.

Zobacz także