Krówki weselne z imionami pary młodej i datą ślubu
search
  • Krówki weselne z imionami pary młodej i datą ślubu
  • Dekoracja stołu weselnego na ślubie w stylu klasycznym
  • Krówki dla gości w papierkach z kolekcji Klasyczny Ślub z imionami młodej pary i datą ślubu

KRÓWKI weselne poczęstunek dla gości Klasyczny Ślub 12szt

23,98 zł
Brutto

Ponadczasowe krówki weselne w pięknych owijkach z imionami nowożeńców i datą ślubu. Ten smak kocha każdy, dlatego poczęstujcie krówkami swoich gości.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ponadczasowe krówki weselne w pięknych owijkach z imionami nowożeńców i datą ślubu. Ten smak kocha każdy, dlatego poczęstujcie krówkami swoich gości.

Krówki mleczne od polskiego producenta. Wyrób ma delikatny smak i idealną konsystencję. Nie są ani zbyt kruche, ani zbyt ciągnące. Idealna konsystencja, którą będzie rozkoszował się każdy. Krówki zawinięte są w ozdobne papierki z charakterystyczną grafiką z kolekcji Klasyczny Ślub. Na zawiniątkach znajdzie się data ślubu w oryginalnym formacie oraz imionami pary młodej. Data znajdzie się na górze cukierka, natomiast imiona będą umiejscowione na papierku w taki sposób, aby zdobiły bok zawiniętego cukierka. Kolor opakowania będzie miał ciekawy, nieregularnie nakrapiany wzorek, który przypomina barwą i kształtem drobinki piasku. Minimalistyczne napisy będą się pięknie prezentowały na takim tle.

Krówki weselne to ponadczasowy, klasyczny i tradycyjny poczęstunek dla gości weselnych od młodej pary. Nie może ich zabraknąć i na Waszej uroczystości. Przepyszne słodkości w bardzo eleganckiej oprawie, jaką są personalizowane papierki to idealne połączenie. Kolekcja Klasyczny Ślub to papeteria, dekoracje i podziękowania dla gości ze zdobieniem w jednym stylu graficznym. Tutaj najważniejszy jest sam produkt i oczywiście personalizacja, czyli imiona nowożeńców, które będą głównym zdobieniem graficznym. Sięgnijcie nie tylko po słodkie podziękowania dla gości weselnych z tej wyjątkowej kolekcji, ale i inne dodatki.

Wymiary:

  • ok. 7cm x 2cm; grubość ok. 1,5cm

Ważne:

  • aby zachować świeżość krówki należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu,
  • minimalna ilość do zamówienia to 2 zestawy, czyli 24 sztuki.

Zobacz także