Okulary typu ray ban z napisami na szkłach imiona pary młodej i data ślubu - gadżet do zdjęć weselnych
search
  • Okulary typu ray ban z napisami na szkłach imiona pary młodej i data ślubu - gadżet do zdjęć weselnych

OKULARY z imionami pary młodej Gadżet weselny do foto budki

49,98 zł
Brutto
Okulary przeciwsłoneczne z bambusowymi nausznikami i czarnym frontem. Na okularach umieścimy specjalne naklejki z imionami nowożeńców i datą ślubu. Personalizowane okulary to najmodniejszy trend sezonu w kategorii gadżetów do zdjęć! Goście będą mogli robić sobie pamiątkowe fotki w okularach, na których znajdą się imiona młodych.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Okulary przeciwsłoneczne z bambusowymi nausznikami i czarnym frontem. Na okularach umieścimy specjalne naklejki z imionami nowożeńców i datą ślubu. Personalizowane okulary to najmodniejszy trend sezonu w kategorii gadżetów do zdjęć! Goście będą mogli robić sobie pamiątkowe fotki w okularach, na których znajdą się imiona młodych. Jest to idealny gadżet zarówno do foto budki, jak i w przypadku, gdy planujecie puścić w obieg aparat, aby goście robili sobie śmieszne selfie w okularach z napisami

  • Okulary z personalizacją w postaci imion nowożeńców i datą ślubu. Doskonały gadżet do zabawnych pamiątkowych fotek. Mają stylowy design, który składa się z czarnego frontu i bambusowych nauszników, co nadaje im niepowtarzalny wygląd. To doskonała pamiątka, ale też zabawny gadżet, którego przyda się między innymi w fotobudce.
  • Okulary z imionami pary młodej są doskonałym gadżetem weselnym do foto budki lub do tworzenia zabawnych pamiątkowych zdjęć na weselu we własnym zakresie. To personalizowane okulary przeciwsłoneczne z bambusowymi nausznikami i czarnym frontem, na których umieszczamy specjalne naklejki z imionami nowożeńców i datą ślubu. Ten modny gadżet to idealny dodatek, który pozwoli gościom uwiecznić wyjątkowe chwile związane z tym szczególnym dniem. Taki gadżet to idealne rozwiązanie dla osób planujących swój wielki dzień. To doskonały sposób na zapewnienie gościom niezapomnianej rozrywki na weselu. Okulary stanowią pomysłowy rekwizyt do foto budki, umożliwiając wszystkim uczestnikom tworzenie śmiesznych i pamiątkowych fotografii. Okulary pozwolą na zrobienie zabawnych selfie nawet jeśli nie planujesz foto budki. To także wspaniała pamiątka, którą nowożeńcy mogą zachować wraz z innymi drobiazgami. Z pewnością będzie przywoływać same przyjemne wspomnienia!
Wymiary:
  • 14,3 x 14,4 x 4,8 cm
Ważne:
  • okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV400
  • zauszniki wykonane w 100% z bambusa.

Zobacz także