Gromnica z metalicznym efektem na chrzest i ślub jako łączona ceremonia
search
  • Gromnica z metalicznym efektem na chrzest i ślub jako łączona ceremonia
  • Świeca na chrzest i ślub kościelny łączone
  • Świeca do chrztu z metaliczną etykietką z imieniem dziecka

GROMNICA ŚWIECA na Chrzest Święty Małe Stópki Metaliczny Nadruk

39,98 zł
Brutto

Gromnica na chrzest święty z etykietą, na której widnieje metaliczny, złoty nadruk w postaci grafiki z małymi stópkami i personalizacją. Na etykiecie umieścimy również imię dziecka oraz datę chrztu świętego. Na gromnicy znajdzie się także subtelny, materiałowy okapnik z małą kokardką.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Elegancka gromnica na Chrzest Święty, stworzona z myślą zarówno o chłopcach, jak i dziewczynkach. Dodaliśmy do niej personalizowaną etykietkę, która stanowi nie tylko subtelną ozdobę, ale i osobisty akcent. Dzięki temu świeca zyskuje absolutnie niepowtarzalny charakter. To symboliczny element, którego nie może zabraknąć na uroczystości tego typu.
Klasyczna gromnica niezbędna podczas Chrztu Świętego ozdobiona etykietą. Na etykietce znajduje się metaliczny, złoty nadruk w postaci grafiki z małymi stópkami. Niżej widnieje napis „Chrzest Święty”, a pod nim umieszczona jest personalizacja z imieniem dziecka i datą uroczystości. Na gromnicy znajduje się także subtelny, materiałowy okapnik na gumce z małą kokardką - będzie chronił przed zabrudzeniem woskiem. Gromnica ma kolor złamanej bieli i doskonale sprawdzi się zarówno podczas Chrztu, jak i innych sakramentów.
Ta świeca na Chrzest Święty stanowi niezbędny element uroczystości tego typu, ale ma też wymiar symboliczny. Raz podarowana młodemu człowiekowi, powinna służyć mu przez całe życie, podczas przyjmowania kolejnych sakramentów. Zadbaliśmy o to, aby miała klasyczny, a jednocześnie atrakcyjny wygląd. Po przyjęciu Chrztu możesz usunąć z niej etykietkę bez szkody dla świecy. Dzięki temu z powodzeniem posłuży ona przy następnej okazji, zaś etykietka będzie ciekawą pamiątką.

Wymiary:

  • wysokość 40 cm,
  • średnica 3,2 cm.

Zobacz także