Świeca i szatka kwadratowa z personalizowanym nadrukiem i niebieskimi kwiatami na chrzest chłopca
search
  • Świeca i szatka kwadratowa z personalizowanym nadrukiem i niebieskimi kwiatami na chrzest chłopca

ZESTAW szatka i świeca z okapnikiem Pamiątka Chrztu dla chłopca

74,98 zł
Brutto

Komplet szatki i świecy z okapnikiem to starannie przygotowany zestaw na chrzest, który łączy funkcjonalność z estetyczną prezentacją. Szatka, z haftowanym wzorem gołąbka i delikatnymi kwiatami, nosi w sobie symbolikę pokoju i nowego początku. Świeca z dopasowanym okapnikiem to niezbędny element każdej uroczystości chrzcielnej, który dzięki swojej estetyce będzie pięknie komponował się z resztą akcesoriów. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ten zestaw do chrztu, składający się z szatki i świecy z okapnikiem, jest delikatną oprawą dla sakramentu przyjęcia do wspólnoty wiary. Jest to przemyślany wybór dla rodziców, którzy pragną, aby dzień chrztu ich syna był wyjątkowy pod każdym względem. Po latach, gdy chłopiec dorasta, te elementy mogą stać się cennym skarbem, przekazującym opowieść o początku jego duchowej podróży w życiu.

Biała szatka, zdobiona w pastelowych barwach z motywem gołąbka i kwiatów, symbolizuje czystość i niewinność. Geometryczne elementy z błękitnymi kwiatami dodają dyskretnego, subtelnie podkreślającego jej znaczenie blasku. Oprawa graficzna szatki, z jej eleganckimi detalami, sprawia, że staje się ona pamiątką, którą rodzice mogą przechowywać przez lata. Świeca, z okapnikiem zapewniającym czystość i porządek podczas ceremonii, jest gotowa do użycia zarówno w kościele, jak i w domowym zaciszu. Została ona dopasowana do wzoru i kolorów szatki, dzięki czemu tworzy harmonijny zestaw na ten święty dzień.

Ten zestaw to nie tylko akcesoria do użytku podczas uroczystości, ale również upominek, który zostanie z rodzicami i dzieckiem jako trwałe przypomnienie o dniu chrztu. Będzie on opowiadał historię początków duchowej drogi chłopca.

Wymiary:

  • szatka: 26 cm x 26 cm,
  • gromnica: wysokość 40 cm, średnica 3,2 cm,
  • okapnik: wysokość ok. 7 cm.

Zobacz także