Parasol na ślub biały kolor biała rączka z imionami nowożeńców na materiale
search
  • Parasol na ślub biały kolor biała rączka z imionami nowożeńców na materiale

PARASOL biały na ślub imiona Pary Młodej w wianku

79,98 zł
Brutto
Biały parasol ślubny z białym uchwytem i personalizowanym nadrukiem. W środku delikatnie zielonego wianka z liści eukaliptusa umieścimy imiona pary młodej. Parasolka wbrew pozorom to niezbędne akcesorium na ślub i wesele.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Biały parasol na ślub z personalizowanym nadrukiem to wyjątkowy dodatek, który stanie się nieodzownym elementem ceremonii i przyjęcia. Służy przede wszystkim jako elegancka osłona przed słońcem lub niewielkim deszczem. Jednak to nie wszystko, co oferuje. Parasol ten ma także symboliczne znaczenie, ponieważ w środku delikatnie zielonego wianka znajdują się imiona nowożeńców. Stanowi to nie tylko osobisty i romantyczny element, ale również wyjątkową pamiątkę z tego szczególnego dnia.

  • Biały parasol na ślub z imionami Pary Młodej w wianku prezentuje się niezwykle elegancko i romantycznie. Jego biały kolor nadaje mu subtelnego i szykownego wyglądu, który idealnie komponuje się z suknią panny młodej oraz dekoracjami ślubnymi. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i komfort użytkowania. Uchwyt jest biały, idealnie dopasowany do kolorystyki całego parasola. Zdobi go nadruk w postaci imion zamkniętych w kwietnym wianku.
  • Ten biały parasol na ślub z personalizowanym wiankiem to nie tylko praktyczny dodatek chroniący przed słońcem, ale także wyjątkową pamiątkę z ceremonii ślubnej. Personalizacja dodaje mu osobistego i romantycznego charakteru. Będzie to również wspaniały element dekoracyjny podczas sesji zdjęciowej. To idealny sposób, aby stworzyć atmosferę pełną miłości i magii.
Wymiary:
  • średnica: 103 cm.

Zobacz także