KUBEK podziękowanie ślubne dla rodziców od córki
search
  • KUBEK podziękowanie ślubne dla rodziców od córki
  • KUBEK podziękowanie ślubne dla rodziców od córki
  • KUBEK podziękowanie ślubne dla rodziców od córki
  • KUBEK podziękowanie ślubne dla rodziców od córki

KUBEK podziękowanie ślubne dla rodziców od córki

35,98 zł
Brutto
Kubek z przepiękną grafiką i wzruszającymi słowami podziękowań to uroczy prezent, który możesz jako panna młoda wręczyć rodzicom w dniu swojego ślubu. Klasyczny biały kubek na jednej stronie ozdobiony jest grafiką, która przedstawia pannę młodą z rodzicami. Po drugiej stronie kubka z kolei widnieje część tekstowa, która ma formę szczerych podziękowań. Te zostaną opatrzone imieniem córki.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Kubek z grafiką w stylu rysunkowym to unikatowe podziękowanie ślubne dla rodziców od córki. Stanowi wzruszającą pamiątkę i wyraz wdzięczności podczas uroczystości ślubnej. Ten klasyczny biały kubek z autorską grafiką i osobistym przesłaniem jest idealnym prezentem dla rodziców od córki w dniu jej ślubu. Specjalny podpis nada mu wyjątkowego uroku.

  • Kubek zdobi piękna grafika, którą przedstawia pannę młodą z rodzicami, co symbolizuje więź rodzinna i miłość między nimi. Dostępne są opcje dla rodziców, dla mamy i dla taty, co pozwala dostosować prezent do konkretnej osoby. Po drugiej stronie kubka znajduje się część tekstowa, która zawiera podziękowania od córki. Imię panny młodej jest dodawane do tekstu, co nadaje prezentowi osobistego charakteru i sprawia, że jest absolutnie wyjątkowy.
  • Ten oryginalny kubek z grafiką rysunkową od panny młodej, to prezent, który łączy ciekawy design z emocjonalnym przesłaniem. Jest nie tylko estetyczny, ale także trwały. Dzięki temu podarunek towarzyszył rodzicom przez wiele lat i przypominał o ważnym dniu w życiu córki. To wzruszający sposób na wyrażenie wdzięczności za wsparcie, miłość i przywiązanie rodziców podczas przygotowań do ślubu oraz na dostarczenie im trwałej pamiątki z tej wyjątkowej okazji. Kubek jest również praktyczny w użyciu, co sprawia, że rodzice będą mogli go używać na co dzień.
Wymiary:
  • pojemność: 330 ml, wysokość: 95 mm, średnica: 82 mm.

Zobacz także