Czekoladki ślubne na podziękowanie dla gości weselnych.
search
  • Czekoladki ślubne na podziękowanie dla gości weselnych.

CZEKOLADKI ślubne podziękowanie dla gości Nowoczesny Ślub 10szt

24,90 zł
Brutto

Czekoladki mleczne personalizowane to doskonały wybór jako podziękowanie dla gości na wesele.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Złoty pastel
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Personalizowane czekoladki, na których umieścisz imiona pary młodej oraz datę ślubu to subtelny, ale piękny sposób na dodanie osobistego akcentu do podziękowania dla gości.

Pomysł na ślubne podziękowanie, czyli mleczne czekoladki w złotych papierkach. Do nich dołączone są ozdobne etykiety w modnej kolorystyce, pasującej idealnie na nowoczesne wesele. Personalizacji podlegają imiona Pary Młodej, jak i data ślubu. Białą czcionką wykonamy również napis: Dziękujemy. Etykiety na czekoladki dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych, z przewagą koloru ceglanego, albo pastelowo-złotego. Aby poprawnie zamówić bileciki, należy zaznaczyć odpowiedni wariant kolorystyczny, który bardziej odpowiada Waszym wymaganiom estetycznym. Kolor bilecików zaznaczyć można dzięki specjalnej rubryce.

Czekoladki mleczne to klasyka, która przypadnie do gustu praktycznie każdemu. Ich smak jest akceptowany przez różnorodne podniebienia. Czekoladki mleczne można pięknie ozdobić w banderolki, co doda im elegancji i prestiżu. Z eleganckimi etykietami stanowią one nie tylko pyszny smakołyk, ale także estetyczny element dekoracyjny, który doskonale wpisuje się w klimat wesela. Czekoladki to doskonały pomysł na podziękowanie dla gości na weselu ze względu na ich uniwersalny smak, elegancję, możliwość personalizacji i atrakcyjny stosunek jakości do ceny. To delikatny gest wdzięczności, który zostanie zapamiętany przez wszystkich obecnych na uroczystości.

Wymiary:

  • ok. 3,5 cm x 3,5 cm,
  • grubość ok. 0,4 cm,
  • masa: 5 g. 

Ważne:

  • przechowywać w temperaturze 12-18°C i wilgotności poniżej 75%,
  • minimalna ilość do zamówienia to 3 zestawy, czyli 30 sztuk.