Planer ślubny z welurową okładką i złotymi imionami
search
  • Planer ślubny z welurową okładką i złotymi imionami
  • Planer ślubny z kieszonką na dokumenty i umowy.
  • Wnętrze ślubnego planera z miejscem na wykonanie notatek.
  • Planer ślubny butelkowa zieleń. Planer z imionami i napisem love.

PLANER ślubny welurowy złote imiona

69,98 zł
Brutto

Piękny planer ślubny w wyjątkowej, miłej w dotyku, welurowej okładce w kolorze butelkowej zieleni z elegancko przygotowanymi złotymi imionami Pary Młodej. W środku znajdują się porady, kolorowe ilustracje, miejsce na notatki oraz kieszonki na dokumenty. Dzięki dużej ilości miejsca na wpisy z łatwością uporządkujesz swoje notatki. Dodatkowo z jednej strony umieszczono wygodny uchwyt na długopis.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Przygotowania do ślubu są emocjonującą podróżą, pełną kluczowych decyzji, różnych spraw i dylematów. Aby pomóc zarządzać każdym etapem tego procesu, prezentujemy welurowy planer ślubny – idealny kompan dla każdej pary planującej związek małżeński. Planer ułatwi uporządkowanie najważniejszych zadań, listy gości, ustalenie harmonogramu dnia czy zarządzanie budżetem.

Dzięki planerowi ślubnemu stresujący proces przygotowań ślubu i wesela staje się znacznie łatwiejszy i przyjemniejszy. Wykorzystaj eleganckie narzędzie w wyjątkowym designie. Przyjemna w dotyku, welurowa okładka w kolorze butelkowej zieleni ozdobiona jest złotymi napisami z imionami nowożeńców, co dodaje stylu i klasy. Oferowany planer ślubny jest idealny dla każdej Pary Młodej. Posiada sztywną okładkę, która chroni jego zawartość, czyniąc go trwałym narzędziem organizacyjnym. Znajdujące się wewnątrz kolorowe ilustracje i praktyczne porady ułatwiają planowanie. Przemyślane dodatki jak kieszonka na dokumenty, gumka na długopis oraz tasiemkowe zakładki zwiększają jego użyteczność.

Planer ten jest doskonałym pomysłem na prezent dla przyszłej panny młodej lub jako samodzielny zakup przez narzeczonych. Dzięki bogatej zawartości, która inspiruje i ułatwia organizację, sprawia, że przygotowania do ślubu mogą stać się ekscytującą przygodą. Jego analogowa forma to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie pisemne notowanie wszelkich ważnych szczegółów i pomysłów. Po zakończonych przygotowaniach planer pozostanie pamiątką z wyjątkowego okresu. Wybierz welurowy planer ślubny i przekonaj się, jak może on przekształcić wyzwania związane z organizacją ślubu w przyjemność, zapewniając, że żaden szczegół nie umknie Twojej uwadze.

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224.

Zobacz także