• nowość
Plakat ze zdjęciami w napisie i personalizowanym podpisem. Pomysł na podziękowanie dla mamy
search
  • Plakat ze zdjęciami w napisie i personalizowanym podpisem. Pomysł na podziękowanie dla mamy
  • Plakat w ramce i napisem z własnymi zdjęciami i własnym podpisem. Osobisty prezent dla mamy.

PLAKAT ze zdjęciami w napisie Prezent dla Mamy

44,98 zł
Brutto

Podczas wesela tradycyjnie wyraża się wdzięczność rodzicom, wręczając im podziękowania za ich miłość, wsparcie i poświęcenie. To wyjątkowy moment, w którym pragniemy podkreślić, jak bardzo doceniamy ich rolę w naszym życiu. Ten personalizowany plakat z zdjęciami w napisie to idealny pomysł na prezent dla mamy, który pozwoli zachować piękne wspomnienia na zawsze. Wyraź swoją miłość w wyjątkowy sposób, współtworząc unikatową pamiątkę, która ozdobi każde wnętrze i będzie przypominać o naszej miłości.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Personalizowany plakat dla mamy to piękny prezent na ślubne podziękowanie, który zachwyci każdą Mamę.

Na plakacie w białej ramie widnieje napis „MAMO" wykonany z twoich ulubionych zdjęć oraz "Kocham Cię!” wykonany czcionką przypominającą pismo ręczne. Poniżej znajduje się napis „JESTEŚ NAJLEPSZA” oraz imię osoby przekazującej podziękowanie, dodając całemu podarunkowi jeszcze bardziej osobistego charakteru. Plakat jest zabezpieczony subtelną, białą ramką.

Podarunek z naszymi zdjęciami w napisie to oryginalny sposób na podziękowanie swojej kochanej Mamie w dniu swojego ślubu. Bez względu na to, czy Mama powiesi go na ścianie, czy postawi na komodzie, plakat zawsze przyciągnie wzrok i wywoła uśmiech. To nie tylko sposób na wyrażenie uczuć, ale także dodanie ciepła i rodzinnej atmosfery do każdego domu. Wręczając taki prezent, możemy być pewni, że każde spojrzenie Mamy na plakat przypomni jej o naszej miłości i sprawi ogromną radość.

Wymiary:

  • Plakat ma format A4.

Informacje:

  • Plakat wysyłamy razem z białą ramką.

Ważne:

  • Zdjęcia do plakatu należy wysłać na adres e-mail: produkcja@sklepyoms.pl w tytule wiadomości wpisując numer zamówienia,
  • Zdjęcia powinny być wysokiej rozdzielczości.

Zobacz także