Welurowa księga gości na pamiątkowe zapiski i zdjęcia z wesela. Pamiątka na wesele dla pary młodej
search
  • Welurowa księga gości na pamiątkowe zapiski i zdjęcia z wesela. Pamiątka na wesele dla pary młodej
  • Warianty kolorystyczne ksiąg welurowych do wyboru.
  • Środek ksiegi gości
  • ALBUM KSIĘGA Welurowa dla gości weselnych z imionami Pary Młodej

ALBUM KSIĘGA Welurowa dla gości weselnych z imionami Pary Młodej

89,98 zł
Brutto

Ślub to niezapomniany moment, który zasługuje na szczególną oprawę, pełną elegancji i dbałości o każdy detal. Welurowa księga gości weselnych to idealny sposób na utrwalenie najpiękniejszych wspomnień i ciepłych słów od najbliższych. Welurowy album na wpisy to nie tylko praktyczny dodatek, ale także sentymentalna pamiątka, która przez lata będzie przypominać o magicznych chwilach spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Bordowy
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Dzięki welurowej księdze gości możecie wracać do tych wyjątkowych wspomnień, przeglądając wpisy gości, które dodadzą uroku każdej chwili.

Welurowa księga gości weselnych to elegancki album o miękkiej, przyjemnej w dotyku okładce, wykonanej z wysokiej jakości materiału, który gwarantuje trwałość i wytrzymałość. Na okładce znajduje się subtelny, kwiatowy motyw, który dodaje całości lekkości i delikatności. Imiona Pary Młodej oraz data ślubu zostały wykonane ozdobną czcionką, co nadaje księdze personalizowanego charakteru. Księga zawiera 100 stron. Każda strona jest gładka, co pozwala na swobodne pisanie, rysowanie czy wklejanie zdjęć, dzięki czemu goście mogą w pełni wyrazić swoje uczucia i życzenia. Księga gości jest idealnym miejscem do pozostawienia pamiątkowych wpisów, życzeń oraz innych notatek, tworząc jedyny w swoim rodzaju zbiór wspomnień. Personalizacja księgi dodaje jej indywidualnego charakteru, czyniąc ją unikalnym elementem każdej ceremonii ślubnej. 

Welurowa księga gości weselnych to praktyczny oraz estetyczny dodatek na każdą uroczystość ślubną. Idealnie sprawdzi się podczas przyjęcia weselnego, gdzie goście będą mogli wpisywać swoje życzenia i dzielić się wspomnieniami, tworząc piękną pamiątkę dla nowożeńców. Księga może być również wykorzystana podczas innych uroczystości rodzinnych, takich jak rocznice ślubu, jubileusze czy inne ważne wydarzenia, gdzie istotne jest uchwycenie chwil pełnych emocji i miłych słów od bliskich. Dzięki eleganckiemu wyglądowi i możliwości personalizacji welurowa księga gości stanie się cennym zbiorem wspomnień, który będziecie mogli przechowywać przez lata. Welurowa księga gości to nieodzowny element każdej uroczystości, ślubnej, dodający klasy i umożliwiający zachowanie najpiękniejszych wspomnień na zawsze.

Wymiary:
  • rozmiar 23,5 × 23,5 cm,
  • 80 stron (40 kartek)
  • W albumie zmieści się ok. 160 zdjęć w rozmiarze 15 x 10 cm

Zobacz także