ALBUM na zdjęcia z imionami Pary Młodej pamiątka na ślub Klasyczna Elegancja
search
  • ALBUM na zdjęcia z imionami Pary Młodej pamiątka na ślub Klasyczna Elegancja
  • ALBUM na zdjęcia z imionami Pary Młodej pamiątka na ślub Klasyczna Elegancja

ALBUM na zdjęcia z imionami Pary Młodej pamiątka na ślub Klasyczna Elegancja

94,98 zł
Brutto

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, pełne emocji, wzruszeń i niezapomnianych chwil. Każda para młoda pragnie zatrzymać magiczne momenty na zawsze. Dlatego właśnie powstał nasz album ślubny - połączenie klasyki i elegancji, które idealnie podkreśla wyjątkowość tego dnia.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, pełne emocji, wzruszeń i niezapomnianych chwil. Każda para młoda pragnie zatrzymać magiczne momenty na zawsze. Dlatego właśnie powstał nasz album ślubny — połączenie klasyki i elegancji, które idealnie podkreśla wyjątkowość tego dnia.

Album ślubny to kwintesencja stylu i subtelnej estetyki. Okładka wykonana z najwyższej jakości materiałów przyciąga wzrok swoją bielą i delikatnym połyskiem, które nadają jej wyjątkowy charakter. Na froncie albumu widnieje subtelny, czytelny napis "Nasz dzień ślubu" oraz elegancko wyeksponowana data ślubu, która nadaje mu indywidualny charakter. Centralnym elementem jest grafika przedstawiająca delikatne serce, symbolizujące miłość i jedność pary młodej. W dolnej części okładki znajduje się dedykacja z imionami nowożeńców, oraz stylizowany podpis "Album". Każdy szczegół albumu został starannie przemyślany. Wnętrze albumu jest równie imponujące — strony wykonane z wysokogatunkowego papieru, które z łatwością pomieszczą najważniejsze fotografie z tego wyjątkowego dnia. Możliwość personalizacji imion oraz daty ślubu sprawia, że album staje się niepowtarzalną pamiątką.

Album ślubny to idealny prezent dla pary młodej, który pozwoli zachować najpiękniejsze wspomnienia na lata. Sprawdzi się doskonale jako podarunek od rodziców, świadków czy przyjaciół. Może być również wyjątkowym dodatkiem do weselnego zestawu pamiątkowego. Jego elegancki design sprawia, że świetnie prezentuje się na półce czy stoliku kawowym, zawsze będąc pod ręką, by wracać do tych cudownych chwil. Album ślubny z imionami pary młodej to wyjątkowa pamiątka, która uchwyci najważniejsze chwile Waszego ślubu. Wysokiej jakości materiały i elegancki design czynią go nie tylko praktycznym, ale i stylowym dodatkiem. To idealny sposób na zachowanie wspomnień, które będą Wam towarzyszyć przez całe życie.

Wymiary:
  • 24 cm x 24 cm lub 24 cm x 29 cm,
  • Ilość stron: 60 (30 kartek)
  • W albumie zmieści się ok. 180 zdjęć w rozmiarze 15 x 10 cm
Ważne:
  • Rozmiar albumu wysyłamy losowo.