Szlafrok satynowy w odcieniu bieli. Na nim znajduje się grafika wianka oraz napis Panna Młoda.
search
  • Szlafrok satynowy w odcieniu bieli. Na nim znajduje się grafika wianka oraz napis Panna Młoda.

SZLAFROK satynowy Panna Młoda Subtelne Kwiaty uniwersalny

114,98 zł
Brutto
Ślub to niezwykłe wydarzenie! Zaproszeni goście tłumnie zjada się z nawet najdalszych zakamarków kraju, aby wspólnie świętować połączenie węzłem małżeńskim zakochanej pary.
Rozmiar Szlafroka: S
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Ślub to niezwykłe wydarzenie! Zaproszeni goście tłumnie zjada się z nawet najdalszych zakamarków kraju, aby wspólnie świętować połączenie węzłem małżeńskim zakochanej pary.

Opis:

  • Oferowany przez nas szlafrok to przedmiot codziennego użytku, który dzięki swojemu praktycznemu zastosowaniu, codziennie będzie przypominać ci o wyjątkowym dniu ślubu!  Drobne gesty takie jak nasz szlafrok mają świetny wpływ na to, jak ważny dla ciebie jest wasz ślub. Szlafrok wykonany jest z wyjątkowo komfortowego i przyjemnego w dotyku materiału. Otulenie się nim tuż po kąpieli to prawdziwa uczta dla zmysłu dotyku. Wykonanie go z wysokiej jakości materiałów gwarantuje trwałość i wytrzymałość na lata. 
  • Na plecach znajduje się napis "Panna Młoda", który otoczony jest barwnymi, żywymi ilustracjami kwiatków. Nadaje to szlafrokowi szczególnych walorów wizualnych, jednocześnie czyniąc go prawdziwie unikalnym i wyjątkowym.

Zastosowanie: 

  • Ceremonia, a następnie wesele trwające do białego rana, to ogrom przyjemnych doznań, a następnie wyjątkowych wspomnień, które zostaną z parą młodą już na zawsze. Pamięć o tym dniu, wydarzeniu i zawarciu ślubnej więzi z ukochaną osobą należy pielęgnować na wszelkie możliwe sposoby. Bez wątpienia pomogą w tym setki zdjęć i filmów ze ślubu, a także liczne pamiątki otrzymane od gości. Na tym jednak pomysły na pielęgnację ślubnych wspomnień się nie kończą! 
  • Szlafrok doskonale sprawdzi się również jako prezent. Jesteś świeżo upieczonym mężem? Wybranie takiego podarku dla swojej żony bez wątpienia wprawi ją w zachwyt! Jednocześnie podkreśli on, jak dużą wagę przykładasz do waszej nowej drogi życia oraz jak ogromną radość ci ona sprawia. Świetnie sprawdzi się również jako prezent dla przyjaciółki, która niedawno wyszła za mąż. To udany i trafiony prezent, którego wybór dobrze wpłynie na łączącą was więź. Wybierając oferowany przez nas szlafrok dla panny młodej, bez wątpienia się nie zawiedziesz!

Wymiary:

  • gruba satyna wpisz w uwagach wybrany rozmiar: S, M lub L

Tabela rozmiarów:

Zobacz także