Ślubna czekoladka z personalizowaną etykietą. Idealny upominek dla gości weselnych.
search
 • Ślubna czekoladka z personalizowaną etykietą. Idealny upominek dla gości weselnych.

CZEKOLADKI ślubne personalizowane Forever Together 10szt

24,90 zł
Brutto

Podarunek dla gości weselnych w postaci smacznych czekoladek mlecznych. W zestawie posiadają etykiety wzbogacone o modną grafikę z kolekcji ślubnej Zauroczenie. Posiadają personalizację w postaci imion Pary Młodej, dlatego będzie to zaskakujący, ale również zachwycający upominek dla bliskich osób.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Czekoladka z kolekcji Forever Together to słodkość, która przypadnie do gustu każdemu. Nawet osoba na diecie sięgnie po jedną czekoladkę, tym bardziej że zje ją za Wasze zdrowie i pomyślność Waszego małżeństwa. To swego rodzaju słodki toast, a jednocześnie drobny upominek. 

Opis:

 • Czekoladka z kolekcji Forever Together może być swoistym rozweselaczem. W końcu wesele jest po to, by goście radowali się razem z Wami. Czekoladka ma prostokątny kształt i zapakowana jest w złoty papierek. To jednak nie wszystkie walory dekoracyjne. Na owym papierku znajduje się etykieta z kolekcji Forever Together, w dodatku z personalizacją. Widnieje na niej grafika kwiatów jasnoróżowych i ciemnoróżowych. Głęboką kolorystykę można odnieść do Waszego uczucia, z kolei tę pastelową, do Waszego małżeństwa, które dopiero zacznie nabierać kolorów, wraz z kolejnymi szczęśliwymi latami razem.
 • Symbolem świeżości i nowości są widoczne zielone listki. Kwiaty są przesłonięte figurą rombu, która ma ścięte boczne krawędzie. Widoczne elementy figury są podkreślone ciemnoróżowym kolorem. Wewnątrz znajduje się napis: „Dziękujemy”. Poniżej umieścimy Wasze imiona, a w kolejnym wierszu datę Waszego ślubu i wesela.       

Zastosowanie:

 • Czekoladka z kolekcji Forever Together może być ułożona w stosik z kilkoma innymi. W końcu rozweselającego działania endorfin nigdy za wiele. Można związać czekoladki wstążeczką i ułożyć na serwetce. Oczywiście możecie postawić też na minimalizm i jedną lub dwie czekoladki włożyć do pudełeczka z kolekcji Forever Together – kwadratowego bądź w kształcie serca.
 • Ekspozycja czekoladek może być także zupełnie inna. Możecie włożyć je do dużej misy i ustawić na słodkim stole, a obok tablicę zachęcającą gości do częstowania się. W takiej samej formie czekoladki mogą trafić na stół z księgą gości. W końcu paliwo dla mózgu jest potrzebne gościom, by napisali jakąś anegdotę czy ciekawe życzenia dla Was. Goście mogą czekoladki zachować aż do końca imprezy i wtedy zjeść, aby dodać sobie jeszcze nieco energii, przynajmniej na chwilę. Oczywiście każdy z chęcią czekoladkę zabierze ze sobą do domu. Kosztując jej, uczestnik wesela  przypomni sobie świetny czas, jaki spędził na zabawie.  
Wymiary:
 • ok. 3,5cm x 3,5cm; grubość ok. 0,4cm,
 • masa: 5g.
Ważne:
 • produkt personalizowany wysyłany po wcześniejszym opłaceniu, 
 • czekoladki należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, 
 • cena dotyczy 10 sztuk

Zobacz także