Szklana fiolka z solą do kąpieli. Oryginalny upominek dla gości na wesele.
search
  • Szklana fiolka z solą do kąpieli. Oryginalny upominek dla gości na wesele.

FIOLKA szklana z solą do kąpieli Upominek dla gości Wild Flowers

7,98 zł
Brutto

Sól z kolekcji Wild Flowers to nietuzinkowy podarunek dla gości weselnych. Sprawdzi się do kąpieli i na pewno obdarowani docenią taki prezent.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 5.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Sól z kolekcji Wild Flowers to nietuzinkowy podarunek dla gości weselnych. Sprawdzi się do kąpieli i na pewno obdarowani docenią taki prezent.

Opis:
  • Sól z kolekcji Wild Flowers jest zamknięta w niewielkiej fiolce zakończonej korkiem. Bez wątpienia wpisuje się w ekologiczną, ale i skandynawską stylistykę. W końcu korek powstaje z kory drzewnej i niekoniecznie drzewa muszą być do tego celu ścinane. Sól jest też niezwykle praktyczna, bo pozwala zrelaksować się w kąpieli, stąd bez wątpienia wpisuje się w skandynawską filozofię hygge. Sól z kolekcji Wild Flowers to sól uzupełniona o płatki kwiatów. Stąd efekt wizualny jest bardzo atrakcyjny. To oczywiście nie wszystko bowiem na fiolce widnieje etykieta. Nadrukujemy na niej słowo Dziękujemy, Wasze inicjały i datę Waszego ślubu. Sól możecie umieścić obok każdego nakrycia. Będzie to prezent, który każdy chętnie ze sobą zabierze.
Zastosowanie:
  • Sól z kolekcji Wild Flowers możecie umieścić w koszu wiklinowym, a ten ustawić przed wejściem na salę weselną. Dodatkowy stół na podarunki dla gości może znaleźć się również na sali. Sól z kolekcji Wild Flowers bez wątpienia sprawdzi się po całonocnych szaleństwach na parkiecie. Wtedy każdy marzy o ciepłej i aromatycznej kąpieli. Tę z pewnością zapewni sól z kolekcji Wild Flowers. Podczas relaksu w wannie goście będą mogli powspominać zabawę, a jednocześnie zapewnić ulgę zmęczonym nogom. Mogą również taki podarunek zostawić sobie na inną okazję i skorzystać z niego np. po bardzo ciężkim dniu w pracy.  
Wymiary:
  • wysokość fiolki: 18 cm.

Zobacz także