Personalizowana świeczka zapachowa dla gości. Ciekawy upominek dla bliskich osób.
search
  • Personalizowana świeczka zapachowa dla gości. Ciekawy upominek dla bliskich osób.

ŚWIECZKA w szklanym opakowaniu dla gości weselnych Wild Flowers

8,98 zł
Brutto

Świeczka z etykietą z kolekcji Wild Flowers to prezent, który zachwyci wszystkich miłośników romantycznych wieczorów, ale i tych, którzy lubią stworzyć sobie bardziej przytulną atmosferę. Podarujcie ją każdemu z Waszych gości weselnych, a na pewno na ich twarzach pojawią się uśmiechy. Taki prezent nie zostanie na stole po skończonej zabawie.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Świeczka z etykietą z kolekcji Wild Flowers to prezent, który zachwyci wszystkich miłośników romantycznych wieczorów, ale i tych, którzy lubią stworzyć sobie bardziej przytulną atmosferę. Podarujcie ją każdemu z Waszych gości weselnych, a na pewno na ich twarzach pojawią się uśmiechy. Taki prezent nie zostanie na stole po skończonej zabawie.

Opis:
  • Świeczka z kolekcji Wild Flowers jest zamknięta w szklanym słoiczku ze szklanym wieczkiem. W ten sposób jest świetnie chroniona przed uszkodzeniem, ale i utratą zapachu. Świeczka ma mleczny kolor, który może być widoczny dzięki transparentnym ściankom. Słoiczek jest wyprofilowany i zwęża się ku górze. Szklane wieczko wyposażone jest w silikonową podstawę, dzięki której łatwo można zamknąć świeczkę gdy nie jest używana. W końcu nie trzeba od razu wypalić całego wosku.
  • Do świeczki z kolekcji Wild Flowers dołączamy okolicznościową etykietę. Na niej nadrukujemy słowo: Dziękujemy. Ponadto poniżej znajdą się Wasze inicjały, a także data Waszego ślubu. Nie zabraknie zdobienia w postaci grafiki kwiatów utrzymanych w beżowej i herbacianej kolorystyce.
Zastosowanie:
  • Świeczka z kolekcji Wild Flowers może przyozdobić stół weselny. Pięknie będzie się prezentować postawiona obok każdego nakrycia. Jednocześnie będzie udanym prezentem. Jej zapalenie w czasie wesela raczej nie będzie możliwe, chyba że odbywa się ono w plenerze i organizator wyrazi na to zgodę. Wtedy do kolacji owe świeczki mogą zostać zapalone. Raczej jednak będą prezentami, które goście zabiorą ze sobą do domu. Świeczka z kolekcji Wild Flowers pozwoli im urządzić sobie miły wieczór przy winie i blasku świecy. Można ją zapalić w trakcie wieczornej lektury albo kąpieli. Goście wpatrując się w płomień pomyślą o Was i przypomną sobie świetny czas, jaki spędzili na weselu.     
Wymiary:
  • wysokość: 9cm
Ważne:
  • etykietkę na świeczkę należy nakleić samodzielnie,
  • w zestawie otrzymujesz święczkę i etykietę,
  • świeczka jest w kolorze różowym. 

Zobacz także