Album z piękną okładką z kwiatowym wzorem, personalizacją. Wyjątkowy prezent dla Pary Młodej.
search
  • Album z piękną okładką z kwiatowym wzorem, personalizacją. Wyjątkowy prezent dla Pary Młodej.
  • Album posiada szyte karty. Kartki zachowane są w jasnej kolorystyce.

ALBUM ślubny na zdjęcia prezent dla Pary Młodej Wild Flowers

94,98 zł
Brutto
Album na zdjęcia Wild Flowers dopełni aranżację sali weselnej. Może być też pierwszą rzeczą, jaką wspólnie zakupicie po weselu. W końcu zdjęcia z uroczystości ślubu i zabawy weselnej zasługują na wyróżnienie. Ponieważ już wesele jest dla Was sporym wydatkiem, na pewno ucieszy Was fakt, że za stylowy album zapłacicie naprawdę niewiele!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Album na zdjęcia Wild Flowers dopełni aranżację sali weselnej. Może być też pierwszą rzeczą, jaką wspólnie zakupicie po weselu. W końcu zdjęcia z uroczystości ślubu i zabawy weselnej zasługują na wyróżnienie. Ponieważ już wesele jest dla Was sporym wydatkiem, na pewno ucieszy Was fakt, że za stylowy album zapłacicie naprawdę niewiele!

Opis:
  • Wybierając album na zdjęcia Wild Flowers zyskujecie piękną obwolutę dla Waszych wspomnień. Album ma twardą oprawę i jest utrzymany w jasnym kolorze. Okładka wykonana jest z ekoskóry, a przeszycia sprawiają, że jest dopracowana w każdym, najdrobniejszym szczególe. Widnieje na niej grafika z kolekcji Wild Flowers, zatem kwiaty w beżowej i herbacianej kolorystyce. Ponadto znajdzie się na niej napis Ślubne Wspomnienia zapisany szarą, dekoracyjną czcionką. Nie zabraknie personalizacji, czyli Waszych inicjałów, imion, a także daty Waszego ślubu.
  • Album na zdjęcia Wild Flowers pomieści zdjęcia ze ślubnej sesji zdjęciowej, a także ślubnego reportażu. Warto zakupić go jeszcze przed ślubem, jeśli ma być też ozdobą sali weselnej.
Zastosowanie:
  • Bez wątpienia album na zdjęcia Wild Flowers może być jednym z dekoracyjnych elementów sali weselnej. Wystarczy, że sprawicie sobie polaroid albo fotobudkę na wesele i już zdjęcia będą mogły trafić do albumu jeszcze w trakcie trwania wesela. Oczywiście album na zdjęcia Wild Flowers możecie wykorzystać na efekty sesji wykonanej w dniu ślubu. Będzie dobrym miejscem na ślubny fotoreportaż, a zdjęcia będzie można włożyć do albumu chronologicznie. Album na zdjęcia Wild Flowers stanie się piękną ozdobą regału czy komody w Waszym mieszkaniu. Przy okazji każdej rocznicy ślubu możecie po niego sięgać, by przypomnieć sobie wszystkie piękne chwile.    
Wymiary:
  • 60 stron (30 kartek)
  • Format albumu wysyłany losowo: 29 cm x 29 cm lub 24 cm x 29 cm

Zobacz także