Akrylowa skrzynka na alkohol dla rodziców. Personalizowany prezent ślubny na podziękowanie.
search
  • Akrylowa skrzynka na alkohol dla rodziców. Personalizowany prezent ślubny na podziękowanie.

SKRZYNKA na alkohol akrylowa Podziękowanie dla Rodziców Wild Flowers

75,98 zł
Brutto
Skrzynka na wino z kolekcji Wild Flowers świetnie sprawdzi się na okolicznościowy weselny alkohol wręczany rodzicom. Taki prezent będzie miał dla nich duże znaczenie i na pewno poleją się łzy wzruszenia.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Skrzynka na wino z kolekcji Wild Flowers świetnie sprawdzi się na okolicznościowy weselny alkohol wręczany rodzicom. Taki prezent będzie miał dla nich duże znaczenie i na pewno poleją się łzy wzruszenia.

Opis:
  • Skrzynka na wino z kolekcji Wild Flowers jest wykonana z jasnego gatunku drewna. Każdy trunek będzie się zatem w niej świetnie prezentował. Drewniane ścianki z widocznymi słojami i sękami są uzupełnione o przednią akrylową szybkę. Na niej białą czcionką zapiszemy tekst podziękowań dla rodziców. Rozpocznie się od słów: Kochanym Rodzicom. Dalej jest już bezpośredni zwrot do rodziców. Dziękujecie im za trud wychowania, miłość i uśmiech. Wyrażacie swoją wdzięczność za pogodne dni pełne radości i szczęścia, za pomoc i wsparcie w każdej chwili Waszego życia. Słowa podziękowań podsumuje Wasz podpis. Nad Waszymi imionami znajdą się Wasze inicjały. Na końcu widnieć będzie data Waszego ślubu. To jeszcze nie wszystko bowiem z dwóch stron akrylową ściankę ozdobi kwiatowa grafika utrzymana w beżowej i herbacianej kolorystyce.
  • Skrzynka na wino z kolekcji Wild Flowers jest wykończona mocnym sznurkiem. Tworzy on trwały uchwyt, ale warto mimo wszystko podtrzymywać prezent.
Zastosowanie:
  • Do skrzynki na wino z kolekcji Wild Flowers włożycie ulubione wino Waszych rodziców. Oczywiście może być tak, że miłośniczkom wina jest mama, natomiast tata woli inne trunki. Wtedy dla niego można przygotować inny prezent, natomiast życzenia na skrzynce na wino będą skierowane do nich obojga. W skrzynce zmieści się zarówno klasyczne wino, jak i elegancki szampan. Możecie po wręczeniu prezentu wznieść od razu toast za rodziców. Wcześniej warto zrobić sobie z rodzicami kilka zdjęć. Skrzynka na wino z kolekcji Wild Flowers może być w sesji jednym z rekwizytów. Na pewno trafi na honorowe miejsce w mieszkaniu rodziców.   
Wymiary
  • wysokość: 34,5 cm, szerokość: 11,5 cm, głębokość: 10 cm

WAŻNE:
  • skrzyneczka nie zawiera butelki z alkoholem - dokup ją osobno

Zobacz także