Zaproszenie elektroniczne na wieczór panieński.
search
  • Zaproszenie elektroniczne na wieczór panieński.

ZAPROSZENIE elektroniczne na wieczór panieński Glittery Rosegold

29,98 zł
Brutto
Zaproszenie elektroniczne na wieczór panieński z piękną grafiką.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej kobiety. Zanim jednak ten dzień nadejdzie, dobrze jest odpowiednio pożegnać "wolność" przyszłej panny młodej. W jaki sposób to zrobić? Zbierając w jednym miejscu i o jednym czasie wszystkie bliskie jej dziewczyny i urządzając fantastyczny, niezapomniany wieczór panieński! Przygotowując tego typu imprezę, trzeba koniecznie zatroszczyć się o wyjątkową oprawę wydarzenia. Jedną z pierwszych rzeczy, o której należy pamiętać, są oczywiście zaproszenia, dzięki którym można przekazać wszystkim przyszłym uczestniczkom spotkania istotne informacje na jego temat.

Przygotowywanie wieczoru panieńskiego to wyjątkowo ekscytujące zadanie. Jednym z jego pierwszych etapów, jest wybór odpowiedniego zaproszenia na tę imprezę. Niektóre organizatorki szalonego, babskiego wieczoru stawiają na klasyczne, papierowe druki. Inne wolą iść z duchem czasu i wybierają ich cyfrową wersję. Powyżej przedstawiamy propozycję dla osób, które należą do tej drugiej grupy. Elektroniczne zaproszenie, które przygotowaliśmy dla swoich klientek, to szybki i wygodny sposób przekazu informacji. Jego nowoczesna, nietuzinkowa forma pozwala na uzyskanie zachwycającego efektu wizualnego. W powyższym wzorze połączyliśmy dwa, pięknie kontrastujące ze sobą kolory – głęboką czerń i modne, różowe złoto. Zaproszenie tego typu zawiera wszystkie najważniejsze informacje na temat nadchodzącego wydarzenia, w tym m.in. dane osoby, na której cześć jest wyprawiana impreza, miejsce i czas spotkania. Całość uzupełniona jest ozdobnymi akcentami, m.in. błyszczącym odciskiem ust. Połyskujące elementy wyglądają, jak gdyby były wykonane z brokatu, dzięki czemu nadają grafice wystrzałowego charakteru. 

Nowoczesne, niezawodne, szybkie do dostarczenia i bardzo wygodne – takie właśnie jest oferowane przez nas elektroniczne zaproszenie na wieczór panieński. Umieszczona na nim oszałamiająca grafika sprawia, że powyższy wzór doskonale sprawdzi się w roli inwitacji przede wszystkim na babskie spotkanie w szalonym, imprezowym stylu. W ofercie sklepu dostępnych jest jeszcze wiele innych projektów tego typu produktu.
Tekst na zaproszenie należy załączyć podczas składania zamówienia przy produkcie lub na e-mail: produkcja@sklepyoms.pl.

Wymiary:
  • rozdzielczość: 1080 x 1920px
WAŻNE:
  • wysyłka tylko po wpłacie na konto
  • prosimy o uważne sprawdzenie przysłanego tekstu - jest on kopiowany wprost do projektu!
  • produkt personalizowany realizowany do 7 dni roboczych!

Zobacz także