Elektroniczne zawiadomienie na Wieczór Panieński z niebieską grafiką.
search
  • Elektroniczne zawiadomienie na Wieczór Panieński z niebieską grafiką.

ZAPROSZENIE elektroniczne na wieczór panieński Coś Niebieskiego

29,98 zł
Brutto
Elektroniczne zawiadomienie o imprezie wieczoru panieńskiego.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Elektroniczne zawiadomienie o imprezie wieczoru panieńskiego.

  • Zaproszenia elektroniczne podbijają serca młodych osób. Ich design wcale nie ustępuje tym tradycyjnym rozwiązaniom, a jednocześnie mają one szereg nieoczywistych zalet. W tym przypadku otrzymujesz gotowy plik z treścią, którą do nas wyślesz. Umieścimy ją w zaproszeniu, aby spełniała Twoje indywidualne wymagania. Grafika utrzymana w odcieniach szlachetnego błękitu, bieli, szarości i złota z pewnością zachwyci wszystkie zaproszone osoby.
  • To zaproszenie elektroniczne na wieczór panieński z pewnością zwróci uwagę. Stanowi doskonałe rozwiązanie szczególnie dla tych kobiet, które lubią łamać konwenanse i cenią sobie szybkie i proste, ale eleganckie rozwiązania. To zaproszenie z kolekcji Coś Niebieskiego spełni swoje zadanie, a dzięki personalizacji, nadasz mu wyjątkowy charakter. Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się właśnie na zaproszenie elektroniczne na wieczór panieński. To przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Kupujesz jedno zaproszenie i możesz je wysłać do tylu osób, do ilu chcesz. Nie musisz też poświęcać czasu na ich dostarczenie. Jednocześnie jednak jest to znacznie bardziej eleganckie rozwiązanie niż przesłanie suchej wiadomości poprzez komunikator czy telefon. Takie zaproszenie dodatkowo wprowadzi w imprezową atmosferę znacznie wcześniej i na pewno pozytywnie zaskoczy zaproszone dziewczyny.
Wymiary:
  • rozdzielczość: 1080 x 1920px
WAŻNE:
  • wysyłka tylko po wpłacie na konto
  • prosimy o uważne sprawdzenie przysłanego tekstu - jest on kopiowany wprost do projektu!
  • produkt personalizowany realizowany do 7 dni roboczych!
  • Tekst na zaproszenie należy załączyć podczas składania zamówienia przy produkcie lub na e-mail: produkcja@sklepyoms.pl.

Wieczór panieński to czas nie tylko na relaks w gronie najbliższych przyjaciółek, ale również moment, kiedy przyszła Panna Młoda może oddać się szalonej zabawie do białego rana. Przyjęcie to oddziela grubą kreską życie singielki od życia żony gotowej stawiać czoła napotkanym po drodze wyzwaniom związanym z funkcjonowaniem w związku małżeńskim. Istnieje szereg różnych sposobów, aby wprowadzić do wieczoru panieńskiego wiele pozytywnej energii i niezapomnianych wrażeń. Jednym z popularnych pomysłów jest organizacja karaoke.

Każda z uczestniczek wieczoru może zaśpiewać swój ulubiony utwór, w momencie kiedy pozostałe będą ją dopingować i cieszyć się jej występem. Innym pomysłem jest organizacja quizu, w którym uczestniczki będą odpowiadać na pytania związane z Panną Młodą, jej przeszłością i związkami. To świetna okazja, by dowiedzieć się o sobie nawzajem jeszcze więcej i pośmiać się z zabawnych historii. Aby jednak mieć możliwość wspólnie spędzić ten niezwykły wieczór, należy wcześniej zebrać się w tym samym miejscu i o tym samym czasie. Nic więc dziwnego, że zaproszenia na wieczór panieński to absolutny must have!

Zaproszenie na telefon na wieczór panieński Coś Niebieskiego

Zaproszenie elektroniczne na wieczór panieński z kolekcji Coś Niebieskiego to idealny wybór dla przyszłych Panien Młodych, które cenią sobie elegancję i nowoczesność. Nasze zaproszenie posiada prosty, ale piękny design, który wyróżnia się subtelnością i niecodzienną, piękną kolorystyką. Na zaproszeniu znajdują się klasyczne elementy, takie jak imię Panny Młodej, a także data i miejsce imprezy. Zaproszenie jest w formie pliku graficznego, który może być wysłany za pośrednictwem poczty elektronicznej lub wiadomości – pozwala to na wygodne i szybkie rozsyłanie zaproszeń do wszystkich gości.

Zaproszenie na wieczór panieński Coś Niebieskiego

Zaproszenie elektroniczne na wieczór panieński Coś Niebieskiego jest idealnym rozwiązaniem dla każdej przyszłej Panny Młodej, która chce zaprosić swoje bliskie osoby na niezapomniany wieczór panieński w nowoczesny i elegancki sposób. Obecnie coraz częściej wykorzystuje się elektroniczne zaproszenia. Okazuje się bowiem, że pozwalają nie tylko oszczędzić czas i pieniądze, ale również stanowią znacznie bardziej eleganckie rozwiązanie, aniżeli wysłanie suchej wiadomości tekstowej lub przekazanie informacji przez telefon. Co więcej, w obecnych czasach niewiele osób rozstaje się ze swoim smartfonem – oznacza to więc, że każda z zaproszonych pań w każdym momencie będzie miała dostęp do informacji zawartych w zaproszeniu.

Zobacz także