RAMKA na pamiątkowe zdjęcie z panieńskiego Glittery Rosegold
search
  • RAMKA na pamiątkowe zdjęcie z panieńskiego Glittery Rosegold

RAMKA na pamiątkowe zdjęcie z panieńskiego Glittery Rosegold

54,98 zł
Brutto
Zdjęcia z imprezy, którą urządzicie na wieczór panieńki przyjaciółki będą jedną z najważniejszych pamiątek! Zadbajcie o szczególną oprawę najpiękniejszej fotografii!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zdjęcia z imprezy, którą urządzicie na wieczór panieńki przyjaciółki będą jedną z najważniejszych pamiątek! Zadbajcie o szczególną oprawę najpiękniejszej fotografii!

Opis:
  • Personalizowana ramka na zdjęcie z wieczoru panieńskigo. Ma specjalny, kwadratowy kształt z miejscem na zdjęcie w prostokącie. Obszar na fotografię jest zabezpieczony szklaną szybką. Z tyłu znajduje się podpórka.
  • Na obramowaniu wokół zdjęcia widnieje niezwykła dekoracja. Na górze i dole ramki plamki, które wyglądają jak centki i to w ekstra modnym kolorze rosegold. Pod okienkiem jest miejsce również na Waszą personalizację:
OSTATNIE SZALONE CHWILE
imię panny młodej
  • Do ramki możecie zamówić od razu usługę wydruku zdjęcia. Jeśli ramkę chcecie podarować po imprezie to będzie miały gotowy prezent, ramkę ze zdjęciem z imprezy. Jeśli natomiast ramka ma być prezentem na Wieczór Panieński to możecie wewnątrz umieścic wspólne zdjęcie z przeszłości, które później panna młoda zastąpi najpiękniejszą jej zdaniem fotografią z panieńskiego.
Zastosowanie:
  • Wieczór panieński to doskonała okazja, aby ostatni raz się wyszaleć. Oczywiście nie zapomnijcie ich uwiecznić na zdjęciach. To najlepsze umieście wspólnie w ramce. To będzie wspaniała pamiątka dla przyszłej mężatki!
Wymiary:
  • rozmiar ramki: 20cm × 20cm
  • ramka na zdjęcie w rozmiarze: 10cm × 15cm

Prezent dla przyszłej mężatki na wieczór panieński Wieczór panieński to dla przyszłej panny młodej i przyjaciółek ważne wydarzenie. Można po raz ostatni nieco zaszaleć, pożegnać się z życiem singielki. Warto uwiecznić wspólnie spędzone chwile, które będą niezwykle cennymi pamiątkami. Rewelacyjnie sprawdza się ramka do selfie wieczór panieński. Gadżet pozwoli na zrobienie rozmaitych zdjęć z nutką humoru. Zwykła ramka na zdjęcia niczym się nie wyróżnia, ale model spersonalizowany staje się wyjątkowy. Każda kobieta chciałaby otrzymać praktyczną dekorację ze swoim imieniem. Można wobec tego spełnić marzenie przyszłej mężatki.

Foto ramka na zdjęcia wieczór panieński

Personalizowana ramka na zdjęcie to świetny pomysł na prezent z okazji wieczoru panieńskiego. Oczywiście jest to uniwersalny upominek, który można sprezentować także przykładowo na urodziny lub inną okazję. Każdy lubi otrzymywać oryginalne prezenty, a taka właśnie jest stylowa ramka z imieniem przyszłej panny młodej. Praktyczne przedmioty z okazji wieczoru panieńskiego sprawdzają się rewelacyjnie, ponieważ stanowią pamiątkę przez wiele lat. Piękne wykończenie sprawia, że ramka stanowi niebanalną dekorację. Można postawić ją w dowolnym miejscu, będzie sentymentalnym przedmiotem, który przywoła miłe chwile z za każdym razem, gdy mężatka spojrzy na fotografię. Nie będzie trzeba sięgać po album ze zdjęciami, aby przypomnieć sobie o przygodach przeżytych podczas wieczoru panieńskiego. Fotografia znajduje się w ramce ze szkłem, więc jest chroniona przed czynnikami zewnętrznymi. Przekłada się to na wydłużenie jej trwałości. Nie będzie zbierał się na niej kurz, nie zostanie zniszczona, przez co będzie stanowić piękną ozdobę przez wiele lat. Wystarczy jedno spojrzenie na nią, aby poprawić sobie humor, przywołać uśmiech na twarzy.

Obecnie modne jest robienie zdjęć selfie, dlatego można wybrać na wieczór panieński ramkę do przygotowywania tego typu fotografii. Będzie to świetna zabawa dla wszystkich zgromadzonych pań. Wystarczy przy składaniu zamówienia podać imię przyszłej panny młodej, a pojawi się ona na ramce. Możliwe jest wręczenie jej dopiero po zakończeniu imprezy w kobiecym gronie. Innym rozwiązaniem będzie umieszczenie w ramce wspólnych zdjęć, które zostały wykonane w przeszłości. Stanie się to także okazję to po wspominania dawnych czasów, wspólnie przeżytych przygód. Pamięć może być ulotna, ale wystarczy spojrzeć na fotografię, aby wydobyć z zakamarków umysłu zapisane w nim wspomnienia. Po co czekać do ślubu i wesela na sesję fotograficzną, skoro można tworzyć pamiątki z dużym wyprzedzeniem? Pięknie przyozdobione ramka z napisem ostatnich chwila jako panna zawsze będzie sprawdzonym prezentem. Jeśli przyjaciółki zastanawiają się, co wręczyć przyszłej pannie młodej, to już mają gotowy pomysł na upominek.

Zobacz także