Zaproszenia ślubne do wypisania dla gości na wesele.
search
  • Zaproszenia ślubne do wypisania dla gości na wesele.
  • Uniwersalne zaproszenia last minute do samodzielnego wypisania.
  • Tanie zaproszenia na ślub i wesele dla gości z kwiatowym wzorem.

ZAPROSZENIA ślubne gotowe do wypisania Białe Kwiaty 10szt

26,98 zł
Brutto

Zaproszenia do wypisania to idealny sposób, aby zaprosić gości na przyjęcie. Uniwersalne zaproszenia sprawdzą się, gdy potrzebujecie ich w ostatniej chwili. Na powierzchni zaproszeń znajduje się grafika przedstawiająca kwiaty.

Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zaproszenia do wypisania to idealny sposób, aby zaprosić gości na przyjęcie. Uniwersalne zaproszenia sprawdzą się, gdy potrzebujecie ich w ostatniej chwili. Na powierzchni zaproszeń znajduje się grafika przedstawiająca kwiaty.

Opis:
  • Zaproszenia ślubne do samodzielnego wypisania pozwolą zaprosić gości na przyjęcie w elegancki sposób. Ślubne zaproszenia wykonane są z wysokiej jakości papieru, dzięki temu prezentują się bardzo efektownie. Na okładce zaproszenia uniwersalnego na ślub znajduje się motyw graficzny, który pochodzi z kolekcji Białe Kwiaty. Przedstawia on grafikę kwiatów eustomy, gipsówki, a także delikatne liście. Dekoracyjną czcionką w centralnym miejscu widnieje napis: Zaproszenie na ślub. Wnętrze zaproszenia wzbogacone jest również o ten sam motyw graficzny, który znajduje się na okładce. Po lewej stronie na jasnozielonym tle umieścimy cytat Georga Sanda, który brzmi: Jedno jest tylko w życiu szczęście kochać i być kochanym...
  • Po prawej stronie zaproszenia znajduje się gotowy tekst do samodzielnego wypisania. Obejmuje on umieszczenie imion Pary Młodej, imion i nazwisk gości. Nie zabraknie również miejsca na wpisanie, gdzie odbędzie się ślub, a gdzie przyjęcie weselne. 
Zastosowanie:
  • Jeżeli poszukujecie zaproszeń uniwersalnych na ślub do ręcznego wypisania, to powinna spodobać się Wam nasza propozycja. Oferowane przez nas puste zaproszenia ślubne pozwolą samodzielnie umieścić najważniejsze informacje odnoszące się zarówno do ślubu, jak i do wesela. W szczególności takie uniwersalne zaproszenia są idealnym rozwiązaniem, gdy chcecie otrzymać je szybko. Również gdy w ostatniej chwili będziecie chcieli zaprosić kogoś, to zaproszenia do wypisania na pewno to umożliwią, ponieważ możecie je uzupełnić w dowolnym momencie.
Wymiary:
  • 14 cm x 14 cm,
  • w zestawie znajduje się 10 sztuk zaproszeń i 10 sztuk kopert w białym kolorze.

Zobacz także