Zaproszenia na Chrzest i Ślub 2w1 z grafiką w stylu one line art.
search
  • Zaproszenia na Chrzest i Ślub 2w1 z grafiką w stylu one line art.
  • Zaproszenia gotowe do wypisania na Chrzciny i Ślub.
  • ZAPROSZENIA na ślub i chrzest 2w1

ZAPROSZENIA na ślub i chrzest jednocześnie Nowoczesne 10szt

24,98 zł
Brutto
Przyjęcie sakramentu małżeństwa i chrztu to niezwykle ważne wydarzenia w każdej katolickiej rodzinie. W ostatnim czasie coraz więcej par decyduje się na połączenie tych dwóch uroczystości i obchodzenie ich w jednym dniu. Takie rozwiązanie pozwala zredukować stres, jaki pojawia się podczas organizacji tego typu wydarzeń.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Przyjęcie sakramentu małżeństwa i chrztu to niezwykle ważne wydarzenia w każdej katolickiej rodzinie. W ostatnim czasie coraz więcej par decyduje się na połączenie tych dwóch uroczystości i obchodzenie ich w jednym dniu. Takie rozwiązanie pozwala zredukować stres, jaki pojawia się podczas organizacji tego typu wydarzeń. Dwie uroczystości w jednej są także bardziej komfortowe dla gości mieszkających w dużym oddaleniu. Takie rozwiązanie także znacząco zmniejsza koszty. Przygotowaliśmy minimalistyczne zaproszenia na Ślub i Chrzest Święty, dzięki którym w elegancki sposób przekażesz informację o połączonej uroczystości swoim bliskim. Nasze zaproszenia na Ślub i Chrzest Święty wykonane są w nowoczesnym minimalistycznym stylu, a kraftowa koperta wpisuje się w modny nurt eko.

Połączenie zaślubin z chrztem świętym dziecka to trend, który w ostatnim czasie zyskuje coraz większą popularność. Jak wszystkie rozwiązania, także i to ma swoje wady i zalety. Głównym powodem podjęcia decyzji o połączeniu tych dwóch uroczystości są kwestie organizacyjne oraz finansowe. Zastanawiasz się, jak w prosty sposób poinformować bliskich o takim rozwiązaniu? Czy należy dla każdego przygotować dwa osobne zaproszenia? Nie! Z pomocą przychodzi zaproszenie na Ślub i Chrzest Święty, dzięki któremu przekażesz informację o łączonej uroczystości oraz zaprosisz wszystkich bliskich do uczestnictwa i wspólnego świętowania.

Zaproszenie na Ślub i Chrzest Święty wykonane jest na wysokiej jakości papierze o matowym wykończeniu. Na zaproszeniu widnieje minimalistyczna grafika w nowoczesnym stylu, wykonana w nurcie one line art. Rysunek przedstawia zwróconych ku sobie rodziców tulących malucha. Do zaproszenia dołączona jest koperta z kraftowego papieru. Wewnątrz zaproszenia znajduje się tekst z rubrykami do samodzielnego uzupełnienia. Zaproszenia na Ślub i Chrzest Święty są niezwykle delikatne i prezentują się bardzo elegancko. Minimalizm i brązowy papier wpisują się w popularny nurt eko. Dzięki tak zaprojektowanym zaproszeniom w elegancki sposób przekażesz informację o łączonej uroczystości chrztu i zaślubin wszystkim, na których przybyciu najbardziej Ci zależy.  

Wymiary:
  • 14 cm x 14 cm,
  • komplet obejmuje 10 zaproszeń i 10 kopert.

Zobacz także