Balony w złotym kolorze. Litery tworzą napis Bride to be. Świetny dodatek na Wieczór Panieński.
search
  • Balony w złotym kolorze. Litery tworzą napis Bride to be. Świetny dodatek na Wieczór Panieński.
  • Balony foliowe w złotym kolorze, tworzą napis: Bride to be. Piękna dekoracja na Wieczór Panieński.

BALONY Bride to Be Napis ZŁOTY

24,98 zł
Brutto
Balony foliowe Bride to be idealnie sprawdzą się jako dodatek na Wieczór Panieński. Taki napis z pewnością można wykorzystać do pamiątkowych zdjęć z przyjęcia panieńskiego. 
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Balony foliowe Bride to be idealnie sprawdzą się jako dodatek na Wieczór Panieński. Taki napis z pewnością można wykorzystać do pamiątkowych zdjęć z przyjęcia panieńskiego. 

Opis:
  • Foliowe balony w złotym kolorze to efektowna dekoracja na Wieczór Panieński. Zachowane są w modnej kolorystyce, posiadają piękny złoty odcień. Poszczególne litery razem tworzą napis Bride to be. Balony można wykorzystać jako dekorację do zawieszenia. Dodatkowo wypełnione helem będą pięknie prezentować się, gdy będą unosić się w powietrzu, zaskakujący efekt gwarantowany!
Zastosowanie:
  • Napis Bride to be to piękna dekoracja wnętrza na panieński. Z pewnością balony podkreślą charakter tego przyjęcia, nadają one wyjątkowości. Warto wykorzystać napis foliowy do stworzenia efektownej ścianki do pamiątkowych zdjęć. Fotografie z Wieczoru Panieńskiego powinny być wzbogacone o odpowiednie gadżety, z pewnością jednym z nich są balony foliowe w postaci złotych liter.
  • Balony foliowe  to świetny pomysł, aby podkreślić miejsce przy stole przyszłej Panny Młodej. Z pewnością główna bohaterka Wieczoru Panieńskiego zachwyci się taką efektowną dekoracją, którą dla niej przygotowaliście. 
  • Litery, które tworzą napis Bride to be mogą być zawieszone jako dekoracja nad candy barem, który może być ciekawym dodatkiem podczas przyjęcia. Warto wówczas taki słodki stół wzbogacić o odpowiednie upominki dla dziewczyn na panieński
  • Balony Bride to be również można wykorzystać jako piękny dodatek podczas ślubnych przygotowań. W szczególności, gdy jest stworzona specjalna sesja z momentu przygotowań. Z pewnością takie zdjęcia będą niezwykłą pamiątką.
Wymiary:
  • 9 balonowych liter o wysokości ok. 35 cm po napompowaniu.

Zobacz także