Teczka ślubna na umowy, dokumenty. Posiada etykietę z napisami i grafiką w kolorze butelkowej zieleni.
search
  • Teczka ślubna na umowy, dokumenty. Posiada etykietę z napisami i grafiką w kolorze butelkowej zieleni.

TECZKA ślubna na dokumenty Butelkowa Zieleń

29,98 zł
Brutto

Teczka na dokumentację ślubną Butelkowa Zieleń zachwyca swoją elegancją, ale też ponadczasowym stylem. Jest subtelna, a przy tym niezwykle praktyczna. Jest to dodatek, w którym można umieścić wszystkie ważne dokumenty, choćby akt zawarcia małżeństwa i to w jednym miejscu. To też fajny wedding planner.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumentację ślubną Butelkowa Zieleń zachwyca swoją elegancją, ale też ponadczasowym stylem. Jest subtelna, a przy tym niezwykle praktyczna. Jest to dodatek, w którym można umieścić wszystkie ważne dokumenty, choćby akt zawarcia małżeństwa i to w jednym miejscu. To też fajny wedding planner.

Opis:

  • Teczka na dokumentację ślubną Butelkowa Zieleń przyciąga uwagę estetyką i minimalizmem. Na etykiecie na białym tle znajduje się napis dokumenty ślubne wykonany niczym najlepsza kaligrafia. To nadaje bardziej osobistego charakteru. Na uwagę zasługuje też personalizacja, wszak na teczce możemy umieścić Wasze imiona oraz datę zawarcia małżeństwa. Poniżej znajduje się zaś dekor w postaci gałązki oliwnej. Ma ona dużą wartość symboliczną, wszak ukazuje miłość, radość, ale też dobrobyt oraz szczęście. Można więc uznać, że małżonkowie życzą sobie właśnie takiego wspólnego życia. Także sam kolor nie jest przypadkowy, gdyż zieleń to symbol życia i harmonii. Warto zwrócić uwagę na jakość, wszak wykonana została z wysokiej jakości materiału, co zapewnia większą sztywność, ale też chroni ważną dokumentację przed uszkodzeniem.

Zastosowanie:

  • Teczka na dokumentację ślubną Butelkowa Zieleń to kwintesencja stylu i subtelnej elegancji, ale też bardzo praktyczny dodatek. Otóż pomieści on wszystkie dokumenty ślubne, w tym akt zawarcia małżeństwa czy dokument potwierdzający zawarcie ślubu konkordatowego. Taką teczkę powinien mieć świadek już w trakcie ślubu, by zaraz po podpisaniu dokumentów schować je w tak stylowym dodatku. Oczywiście teczkę potem można umieścić na stole obok prezentów, ale też małżonkowie po wejściu do sali weselnej będą mogli pochwalić się już tym aktem przed zebranymi gośćmi. Teczka będzie też idealnym rekwizytem do zdjęć czy to tych wykonywanych spontanicznie, czy w trakcie sesji zdjęciowej. Ale na tym jej rola się nie kończy, bo należy zauważyć, że stanowi ona pamiątkę. Małżonkowie podczas każdej rocznicy mogą oglądać akt zawarcia małżeństwa i przypominać sobie o tym wyjątkowym dniu. Do teczki można też włożyć liściki, które wcześniej napiszecie do siebie i podczas pierwszej rocznicy ślubu je odczytać.
Wymiary:
  • teczka na dokumenty o rozmiarze A4 
Ważne:
  • do wyboru kolor teczki: biała lub różowa

Zobacz także