Pudełeczka białe na panieński. Idealny upominek dla dziewczyn w ramach podziękowania.
search
 • Pudełeczka białe na panieński. Idealny upominek dla dziewczyn w ramach podziękowania.

PUDEŁECZKA serca dla dziewczyn na panieński Forever Together 10szt (+etykiety)

23,98 zł
Brutto
Pudełeczka serca na panieński Forever Together to opakowania, ale zarazem eleganckie prezenty. W końcu również one mogą być schowane na pamiątkę wśród innych gadżetów z wieczoru panieńskiego. Każda kobieta obdarowana pudełeczkiem nie będzie mogła się doczekać, by sprawdzić, co znajduje się w środku.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pudełeczka serca na panieński Forever Together to opakowania, ale zarazem eleganckie prezenty. W końcu również one mogą być schowane na pamiątkę wśród innych gadżetów z wieczoru panieńskiego. Każda kobieta obdarowana pudełeczkiem nie będzie mogła się doczekać, by sprawdzić, co znajduje się w środku.

Opis:
 • Pudełeczka serca na panieński Forever Together to elegancki sposób wręczenia drobnych podarunków na wieczorze panieńskim. Są wykonane z papieru o większej gramaturze, zatem są sztywne i odporne na uszkodzenia.
 • Ponadto warto podkreślić, że bardzo łatwo się je składa, zatem poradzi sobie z tym każdy. Do każdego pudełeczka dołączamy okolicznościową etykietę z kolekcji Forever Together. Jest ona okrągła. Widnieje na niej kształt rombu, którego krawędzie są wyróżnione różowym kolorem. Wewnątrz tej figury znajdują się okolicznościowe napisy. Nadrukujemy słowa: „Wieczór panieński” plus imię przyszłej panny młodej. Owo imię będzie wyróżnione inną czcionką, prezentującą się niczym odręczne pismo. W kolejnym wierszu znajdzie się data tego wydarzenia. W końcu jest ono prawie tak samo wyjątkowe jak sam ślub i warto tę datę zapamiętać.
Zastosowanie:
 • Pudełeczka serca na panieński Forever Together mogą zostać wypełnione czekoladkami z tej samej linii produktowej. Taki prezent na pewno ucieszy każdą zaproszoną kobietę, tym bardziej że jest źródłem hormonów szczęścia, czyli endorfin. Do małego pudełeczka można włożyć także bransoletkę z koniczyną czy symbolem nieskończoności i podarować ją świadkowej.
 • Pudełeczka serca mogą zostać wypełnione również kamieniami na szczęście odpowiadającymi znakom zodiaków wszystkich zaproszonych kobiet. Niewielkie pudełeczko może kryć również kartę podarunkową np. na zabieg SPA. Możliwości jego wypełnienia jest naprawdę wiele.
 • Pudełeczka warto postawić obok każdego nakrycia. Stworzą piękną aranżację stołu na wieczór panieński. Pudełeczka mogą zostać również wykorzystane jako element zabawy. Można w nich umieścić np. poza prezentem karteczkę z pytaniem, a także wyzwaniem. W ten sposób popularna zabawa na wieczór panieński zyska nietuzinkową formę. Pudełeczko stanie się piękną pamiątką z wieczoru panieńskiego obok np. mini szampana.
Wymiary:
 • wymiary całego serca 10 cm x 9 cm x 3 cm,
 • wymiary pudełeczka, które pomieści podziękowanie głębokość ok. 3 cm, grubość ok. 3 cm.
 • kokardki do zakupu osobno

Zobacz także