Personalizowana etykieta na panieński. Prezent dla przyszłej Panny Młodej.
search
  • Personalizowana etykieta na panieński. Prezent dla przyszłej Panny Młodej.

ETYKIETA na wino personalizowana na panieński Forever Together

15,98 zł
Brutto

Etykieta na wino na wieczór panieński Forever Together to doskonały sposób, by alkohol zyskał okolicznościowy charakter. Taką etykietę można przykleić na oryginalną, gdyż rozmiar powinien idealnie się z nią pokrywać. Oczywiście sprawdzi się także na trunki własnej roboty. Co ważne, dostępna jest w naszej ofercie w niezwykle przystępnej cenie.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Etykieta na wino na wieczór panieński Forever Together to doskonały sposób, by alkohol zyskał okolicznościowy charakter. Taką etykietę można przykleić na oryginalną, gdyż rozmiar powinien idealnie się z nią pokrywać. Oczywiście sprawdzi się także na trunki własnej roboty. Co ważne, dostępna jest w naszej ofercie w niezwykle przystępnej cenie.

Opis:
  • Etykieta na wino na  panieński jest elegancką ozdobą butelki. Dzięki niej ceremoniał rozlewania trunku do kieliszków na toast będzie jeszcze bardziej uroczysty. Warto zwrócić uwagę na urzekający, kobiecy design etykiety, która utrzymana jest w odcieniach różu i bieli. Oczywiście białe jest tło, a różowe, jasnoróżowe czy fioletowe pozostałe elementy. Mowa o kwiatach zdobiących etykietę, a także liniach przecinających się w kształt rombu.
  • Ponadto również napisy są ciemnoróżowe. W geometrycznym kształcie, który nieco przesłania kwiaty znajduje się napis: „Toast za zdrowie panny młodej”. Poniżej znajdzie się dopisek „Wieczór panieński”+ imię przyszłej panny młodej. W kolejnym wierszu umieścimy również datę imprezy. Dzięki temu zawsze będziecie pamiętać kiedy się odbyła, a butelka nawet po opróżnieniu stanie się pamiątką.
Zastosowanie:
  • Etykieta na wino na wieczór panieński Forever Together sprawi, że Wasze spotkanie stanie się wyjątkowe i uroczyste. Sprawdzi się na wieczór panieński z degustacją win. W tym przypadku oryginalna etykieta nie będzie widoczna, dlatego koleżanki będą mogły zgadywać, jakie wino właśnie kosztują. Oczywiście otrzymają kilka podpowiedzi. Wina z etykietą mogą być również formą prezentu dla każdej uczestniczki wieczoru panieńskiego. W takim przypadku każda z nich może zobowiązać się, że wypije wino do daty ślubu koleżanki. W ten symboliczny sposób będzie życzyć jej pomyślności w małżeństwie.
  • Taka etykieta może znaleźć się także na innych trunkach, choćby wódce. Będzie pasować do innych elementów dekoracyjnych z kolekcji Forever Together. W ten sposób można stworzyć spójną aranżację stołu na wieczór panieński, niezależnie czy odbywa się w mieszkaniu, czy w lokalu. Etykieta na wino to must have jeśli ten trunek pojawi się na stole tego wieczoru.         
Wymiary:
  • wymiary jednej etykiety: 10cm x12cm

WAŻNE:
  • alkohol nie znajduje się w zestawie!
  • etykiety są samoprzylepne

Zobacz także