Efektowne dekoracje weselne z kolekcji Romantyczna. Idealnie sprawdzi się, aby stworzyć subtelną aranżację.
search
 • Efektowne dekoracje weselne z kolekcji Romantyczna. Idealnie sprawdzi się, aby stworzyć subtelną aranżację.
 • Księga gości weselnych w białym kolorze. Wzbogacona o grafikę wianka oraz personalizację na okładce.

KSIĘGA GOŚCI weselnych Romantyczny Ślub BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto
Niezbędny dodatek na każde wesele w postaci personalizowanej księgo gości weselnych. Jest to świetny gadżet, który z pewnością będzie niezwykłą atrakcją dla zaproszonych osób na wesele. Wewnątrz goście mogą wpisać się, umieścić życzenia, czy też pamiątkowe zdjęcia z uroczystości zaślubin. Natomiast wypełniona księga gości weselnych po uroczystości będzie niezwykłą pamiątką.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
  Twoja personalizacja:
 • Maks. 250 znaków
  Twoja personalizacja:
 • Maks. 250 znaków
  Twoja personalizacja:
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Niezbędny dodatek na każde wesele w postaci personalizowanej księgo gości weselnych. Jest to świetny gadżet, który z pewnością będzie niezwykłą atrakcją dla zaproszonych osób na wesele. Wewnątrz goście mogą wpisać się, umieścić życzenia, czy też pamiątkowe zdjęcia z uroczystości zaślubin. Natomiast wypełniona księga gości weselnych po uroczystości będzie niezwykłą pamiątką, która będzie przypominać o tym wyjątkowych wydarzeniu.
Opis:
 • Księga gości posiada sztywną okładkę w jasnym kolorze. Wewnątrz znajdują się kartki w kolorze białym lub czarnym do wyboru. W taki sposób z pewnością dopasujecie odpowiednią księgę gości na Wasze wesele. Na białej okładce umieścimy grafikę, która przedstawia delikatny wianek, który wewnątrz zawiera inicjały Młodej Pary. Poniżej dekoracyjną czcionką wykonamy imiona Pary Młodej, datę uroczystości oraz napis Księga Gości

Zastosowanie:
 • Podczas wesela warto zadbać o odpowiednie atrakcje dla gości weselnych, dlatego idealnie sprawdzi się księga na wpisy. Goście wewnątrz personalizowanej księgi będą mogli umieścić życzenia dla Młodej Pary, dobre rady, miłe słowo, czy pamiątkowe zdjęcie. W szczególności księga gości sprawdzi się na weselu, gdzie od razu wywołane są zdjęcia, ponieważ goście będą mogli umieścić je do księgi wesela podczas wesela. Do wypełnienia księgi gości z pewnością idealnie sprawdzą się specjalne pisaki do księgi gości, które ułatwią umieszczenie życzeń od gości weselnych. Wypełniona wpisami księga gości będzie niezwykłą pamiątką z uroczystości zaślubin. Na pewno pozwoli na to, aby wracać wspomnieniami do tego wspaniałego wydarzenia.

 • Księga gości wzbogacona jest o minimalistyczną grafikę, która przedstawia wianek. Dodatkowo nowoczesna, ozdobna czcionka prezentuje się efektownie. Kolekcja Romantyczna z pewnością wpisuje się w najnowsze trendy ślubne. Warto zadbać podczas organizacji wesela o odpowiednie dekoracje, które zachwycą zaproszonych gości. Idealnie sprawdzą się dodatki z kolekcji Romantyczny Ślub, ponieważ są subtelne i delikatne, pasują na przyjęcie weselne w każdym stylu. 

Wymiary:
 • 22 cm x 31 cm
 • 50 kartek (100 stron)

Zobacz także